Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek 14 és 13 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 14 és 13 éves között lehet összebújás? (Nem szexre gondolok)

Figyelt kérdés
Az összebújást úgy értem hogy lefekszünk és közben öleljük és simogatjuk egymást és csókolózunk. Szerintetek nem korai ennyi idősen?

2016. aug. 28. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok lenne. De ezt nektek kell éreznetek.
2016. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem hinném hogy korai lenne.
2016. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én annyi idősen nem is gondoltam ilyenre, mert túlságosan lefoglaltak a pokémonok, de már más a világ, szerintem összebújás belefér, de más nem. az végülis olyan mintha csak megölelnéd csak fekve
2016. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

szerintem korai. főleg a csók. de lehet én vagyok a régimódi. manapság úgyis minden 13 éves ezt csinálja..


anno ilyen idősen nekem eszembe se jutott fiúzni..

19/L

2016. aug. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi rossz nincs benne.

Hogy kinek mi a korai, az egyénfüggő.

2016. aug. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nem korai, ha mindkettőtöknek jó
2016. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem korai. Bár a simogatást azt hogy érted?
2016. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem ertem 13-14 evesen miert ne lehetne valaki szerelmes mikor en mar 10 evesen az voltam. Ha ossze jottem volna a csajjal en is olelgettem volna sott fekve is. Nem tudom mi benne a sok. Oke a csok az mas de 13 evesen van aki mar nem egy fiuval/lannyal szexelt (ismerek rengeteg peldat) szoval fekve simogatas oleles oke 13 evesen...
2016. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

3-as a pokemon most is leköti ezeket:DD

csak a pokemon go.

unalmas is már a kocsmában is azt hallgatni, hogy a mellettünk lévő 13 évesek egymásnak panaszkodnak, hogy nem ad nekik új pokemont, közben meg azon sírnak, hogy hideg a sör, és nem tudja fogni:DDDD elkorcsult egy generáció ez a mostani 12-14 éves korosztály.

2016. aug. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!