Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mit csináljak? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Múlt héten egy házibuliban annyira lerészegedtem, hogy lefeküdtem egy fiúval.A barátom fülébe jutott a hír és azonnal szakított velem, pedig őt én nagyon szeretem, csak azért feküdtem le azzal a fiúval mert részeg voltam.Hogy szerezzem vissza a barátomat?

14/l



2016. aug. 29. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, megérdemled. Ő pedig sokkal jobbat érdemel nálad.
2016. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg megbeszélni vele... De eggyett értek az előttem szólóval.
2016. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jeeeezusom megérdemled a Kovietkezo kérdés pedig az lesz hogy terhes lettem mit csináljak ? 😮Amúgy tudod kivel ?
2016. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első komissal értek egyet. Amugy meg mi az hogy "lerészegedsz" és még hozzá leis fekszel egy fiuval jézusom 14 éves vagy...komolyan. Ha egy csepp eszed is lett volna alapbol házibuliba sem mész el ennyi idősen, nem hogy mindezeket megtetted. Szánalmas vagy, és megérdemled hogy szakított veked a barátod.
2016. aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom kivel de terhes nem lehetek mert a fiú védekezett.
2016. aug. 29. 14:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Teee ocska lo.. Na mindegymi remelem olyan pasikat fogsz talalni mint te vagy
2016. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jézusom 14 évesen a haverjaimmal moziztunk, sétáltunk basszus és nem bulikba járkáltunk... Ne akard visszaszerezni, megérdemelted, hogy szakított veled. 17/l
2016. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a sok negatív válaszra. Én is szoktam inni és cigizni. Amit tettél a barátoddal az tényleg nagyon szemét és nem is várhatod, hogy megbocsásson. Sokkal jobb lett volna, ha te mondod el neki, de nincs mit tenni. Az idő minden sebet begyógyít. Hagyd őt 1-2 hétig, hogy magában lerendezze a dolgot. Azután kicsit könyörögj neki, érezze, hogy megbántad, bármit kér teljesítsd neki, így lehet, hogy sikerül vissza szerezned.
2016. szept. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi a választ, egyébként inni csak bulikban szoktam, cigizni soha.
2016. szept. 1. 20:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Aztarohadt...14 vagyok de ilyeneket eggyáltalán nem csinálok..miért kell ezt ilyen fiatalon? De a kérdésre visszatérve szerintem hagyd hogy kicsit csillapodjon a dolog aztán beszélj vele hátha..
2016. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!