Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mit csináljak? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Múlt héten egy házibuliban annyira lerészegedtem, hogy lefeküdtem egy fiúval.A barátom fülébe jutott a hír és azonnal szakított velem, pedig őt én nagyon szeretem, csak azért feküdtem le azzal a fiúval mert részeg voltam.Hogy szerezzem vissza a barátomat?

14/l



2016. aug. 29. 14:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok 14 évesen ennyi eszed van!

Irigy vagyok rád! :D hát sz.. ügy ha a csávód ki dob. És ha így lesz akkor még idd le magad és b meg magad :D úgy jó lesz. :) ez a megoldás cica 🐱

Amúgy szüleid mit csináltak eddig és most?? Én gyerekem lennél ki dobnálak mint macskát sz@rni"D inkább igyál egy kakaót és nyugodj le. :)

Ja ügyes kicsi lány vagy hogy legalább nem cigizel.

Irigy vagyok rád mondom.

18 éves lány :)

2016. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!