Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Velem van gond vagy mit tettem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van gond vagy mit tettem?

Figyelt kérdés

15 évesvagyok kavartam egy csajjal minden nap messenger szülei elváltak az apja a szomszedom ha itt volt sokszor át jött es gta ztunk satöbbi.szajra puszi segg tapi minden ilyen fszom. volt ölelkezes.én nagyon meg szerettem azt mondja ő is de nem nagyon éreztem azert.

más fiukkal beszelgetett talizott stb.es ha meg kérdeztem vmit en ilyen nyavajgos olyan ize vagyok és h ebből elege lesz.sokat vittem quadozni mert szereti de persze kell benzin. 50 fokba mentem erdőbe dolgozni napi 12 tonna fát teherautora pakolninapi par ezerert h vegyek benzint h örüljon. tobbször ossze vesztunk es ki irta fecera h like es megy 10/? jezus ugy hogy velem kavar. most alig akart irni le is tiltott h tudjak irni.azt mondta mostmar nem tudja h akar e valamit tőlem. en basztam el vmit? sztem szerzett mas fiut..


2016. szept. 5. 15:48
 1/7 A kérdező kommentje:
meg h van küztünk vagy 50 kilometer es neki az sok
2016. szept. 5. 15:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy csak egy sima ribi akinek semmi nem jó?
2016. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak egy kis ribi. Ne foglalkozz, majd rá fog b*szni még az életben.:) Haver ezen nem kell rágodni, szerezz egy jobb csajt, és majd egyszer rájön, hogy elbaszott egy nagyon jó lehetőséget.
2016. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát most a stílusodbol az jöt le te egy paraszt vagy a lány meg egy pénzéhes r*b*nc

Vagy azért ilyen a stílusod mert ez felb*szott?

2016. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok paraszt miből gondolod?
2016. szept. 5. 15:57
 6/7 A kérdező kommentje:

neha suliba masokkal bunko vagy ilyenek vagyok azt mondja h zavraja öt h anyammal néha csunyán beszelek meg masokkal is meg stb

pedeig vele nem vagyok ilyen

2016. szept. 5. 16:04
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha bunkó vagy min csodálkozol?Attól hogy nem vele vagy bunkó az még bunkóság
2016. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!