Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy tetszhetnék egy fiúnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tetszhetnék egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9-es!

Új suliba kerültem és egy nagyon helyes srác lett az osztálytársam! Nem tudom hogy én bejövök e neki, de egyszer kétszer összenéztünk már. Tudom hogy ez semmi, de még csak kb. egy hete ismerjük egymást. Nem tudom hogy kelthetném fel a figyelmét. Irjatok ötleteket légyszives! Köszönöm!



#szerelem ##újfiú
2016. szept. 5. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ne viselkedj ugy ahogy az atlag korod beli csajok
2016. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Ülj mellé egy-két órán,beszelgess vele,kérj segítséget pl ha matekon vagytok. Beszélj vele Facebookon csak ugy. Szünetben odamesz hozza beszéltek pár szót. Majd kialakul.
2016. szept. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 2-es vagyok ***** válasza:

Ülj le mellê beszélgetni!

Mi sem egyszerűbb, ha 9.-esek vagytok, hiszen senki senkit nem ismer..

2016. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogyha nem olyan mint a többi lány, akkor nem fog a srácnak tetszeni, mert a fiúk 99%-a csak a tömegcsajokat szereti. Amúgy ez az osztálytárs dolog nem a legelőnyösebb, de a legjobb amit tehetsz, hogy órákon melléülsz órákon (gólya létetekre valószínűleg még nincs kiforrott ülésrendetek). De légy óvatos. Hagyd rá a kezdeményezést.
2016. szept. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínű a fiu is félénk. És lehet be isjösz neki de mint a korodbeliek 90% ban mimózák...

Ez tini kategória.

Mondanám, hogy ne csak utalgass rá, hanem mond meg neki, hogy nem szeretnél elhívni pl moziba? -

De nem tanácsolom! Küzdjön egy fiú a lányért, vagy tanulja meg! A végén megszokja és elbízzamagát, hogy minden az ölébe esik, és semmit se kell érte tenni. Az pedig nem jó!

2016. szept. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!