Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Higgyek vagy ne higgyek a fiúnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higgyek vagy ne higgyek a fiúnak?

Figyelt kérdés

Gyerek korunk óta ismerjük egymast. Sokszor adta kicsiként is a tudatomra h tetszek neki meg szerelmes. Nekem is tetszik, most régóta kavarunk. És hát szorosabb a viszony koztunk, de én nem igazán hiszem el neki amit mond. Igazából az van, hogy pettingelni akar, de a szexet még nem hozta fel, hogy szexelni is akar... Elég neki egyenlőre a petting.

És hogy komoly kapcsit akar velem. De nem tudom h csak dugni akar vagy tenyleg a pettingel hiányolja es normális lenne minden.

Szerintetek?


2016. aug. 3. 01:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Igazából mondta h szeret, meg kellek neki. Ne gondoljátok azt h csak a petting rol beszélünk.
2016. aug. 3. 01:10
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem higgy neki. Mert ha már olyan régóta jóban vagytok akkor, miért ne? :)
2016. aug. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyerekkorotok ota ismeritek egymast akkor csak nem hasznal ki? Es mar regen is mondta h szeret.. Nem hinnem h csak arra kellenel neki.

Bizz benne (:

Vagy varj meg ha te nem allsz keszen. Biztos megerti ha fontos vagy neki varni fog rad

2016. aug. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Akik ismernek engem meg őt is, azok is azt mondják h higgyek neki...

De nem tudom :( mert mikor nem engedem h fogdosson , akkor lehangolódik, bedurcázik és mondja hogy majd engedi más neki.....

De ezt is lehet csak direkt mondja...

2016. aug. 3. 01:43
 5/13 A kérdező kommentje:
Meg az is igaz h mi tenyleg régóta ismerjük egymast es nem hinnem h csak jól megfektetne....
2016. aug. 3. 01:44
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
hány évesek vagytok?
2016. aug. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
17
2016. aug. 3. 02:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Valaki megbantott vagy kihasznalt elotte? Akkor szoktak az emberek ennyire bizonytalanok lenni...
2016. aug. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez nagyon hasonlít egy előző kérdésre, esetleg megint kiírtad?

Abban a kérdésben pont ugyan ez volt, csakhogy a kedves fiú amikor nem akartál pettingelni, azt mondta hogy "megyek inkább kurv*zni".

Ha róla van szó akkor már bocsánat de egy igazi bunkó paraszt, én ilyet egy lánynak nem mondanék de lehet hogy csak én vagyok ilyen konzervatív és manapság ez elfogadott.


Ha ez nem az a kérdés megint kiírva, akkor elnézést és szerintem nem csak arra kellesz neki mert már jó ideje érdeklődik irántad, de ha ez az a kérdés amire gondolok akkor én a helyedben hagynám ezt a férfinek sem mondható lényt.

Lehet kicsit erősen fogalmaztam valahol, elnézést!

17/f

2016. aug. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod akkor nem.. Neki is meg kell ertenie h egy lanynal ez maskepp mukodik. Hiaba ismeritek egymast kiskorotok ota.

Meglehet erteni azt is h a fiuk ezt hamarabb akarjak. De ha szeret teged, akkor megerthetne h neked ez meg korai. Es h bedurcazik. Az egyik baratnomnek is most van az elso baratja. A fiu(18) is akarna mar a pettinget de a lany(16) meg nem. A fiunak is rosszul esik neha ezert lelohad a lelkesedese, de kitart es var (: mert szereti

Marmost ha szeret nem fogja magat mas lannyal kielegiteni. Azt csak sertetsegeben vagja a fejedhez

2016. aug. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!