Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon mit kéne csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm fél évig voltunk együtt aztán szét mentünk, mert nyár elején amikor velem volt együtt találkozgatott egy másik csávóvalbár ő esküsik , hogy csak két randin voltak aztán ez miatt szét mentünk aztán nyáron nem tudom miért de ő keresett engem és újra beszéltünk fb-n és most gyanusan kedves velem mert volt olyan , hogy egy hónapig nem volt hajlandó velem találkozni amikor együtt voltunk olyan szöveggel rázott le, hogy fáradt és pihenni akar meg ilyenek. Na és most újra úgy veszem észre , hogy próbál kedveskedni nekem meg ilyenek ő akar találkozni de azt mondta, hogy ezzel agyerekkel már nem beszél és mint kiderült még mindig beszél vele napi szinten valamint már érdeklödött a családom anyagihelyzete iránt is erre haveromék azt mondták ez csak pénzt akar. Szóval az érdekelne ti mit csinálnátok az én helyembe

2016. szept. 5. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit ilyenkor a legnehezebb azt kell most sajnos tenned, vagyis nem kell de ha foglalkozol vele akkor bizony belelépsz a saját szarodba.
2016. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ hát igazából van egy közös ismerösünk aki szinte mindig vele van és ő mond nekem róla dolgokat és azt mondta, hogy azért ilyen velem, mert normális vagyok vele nem tahó, mint az előzök és ő biztat próbáljam meg vele újra, mert jár a második esély mindenkinek
2016. szept. 5. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a pénzre megy.. Vannak ilyen ismerőseim,és csak a pénzre mennek úgyhogy.. Én a helyedben leráznám a csajt..
2016. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne legyél pótlék ! ha összeveszett a másik palival akk biztos h csak azert kellessz neki mert nincs jobb.... bocsi :)
2016. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat hát azt mondja ,hogy ezek csak villám szerelmek mert tetszik neki, hogy tetszik más fiúknak is és ettől önbizalma lesz és belém újra és újra belém szeret
2016. szept. 8. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!