Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kellene ilyenkor tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene ilyenkor tennem?

Figyelt kérdés

Nem egyszer fordult már elő, hogy amikor párkapcsolatban vagyok, bejelölnek srácok és írnak. Az elején csak beszélgetünk, de érzem, hogy a végén úgyis valahogy a randinál lyukadunk ki. Elég, ha akkor mondom, amikor elhívnak, vagy, hogyan közöljem velük hamarabb? Előre is köszi!

Illetve, ha személyesen jönnek oda, szívesen beszélgetek velük, és amikor szemtőlszemben vannak, egyszerűbb megmondani, hogy most kapcsolatom van, de valahogy mindig folytatják és mondhatni folytatják a meghívásokat. Ez miért lehet? Szeretek másokkal beszélgetni, de ilyen esetekben mondhatni eléggé passzív vagyok, nem kérdezek vissza, csak mondom a magamét. Ez baj?

Köszönöm! 17/l



2016. szept. 6. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálatok hogyan van ez, de ha párkapcsolatom van amit annak lehet nevezni akkor nem randizgatok mással.
2016. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!