Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek baj, ha nekem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha nekem a barátom fontosabb, mint a barátnőim? 17/L

Figyelt kérdés
A mostani előtt volt már 2 kapcsolatom, barátnőim is már sokan voltak. Lett barátságomnak is, meg szerelmi kapcsolatomnak is nagyon csúnya vége. Azt szokták mondani, a barátok fontosak, mert ők lesznek mindig veled, ha a szerelmed elhagy. Kevés barátnőm van, akik fontosak nekem, de tény, hogy soha egyetlen barátnőm se volt fontosabb, mint a barátom. A legtöbb ismerősömnél fordítva van, a barátokèrt bármit megtesznek, a kapcsolatuk csak másodlagos. Nálam ez mégis igy van, bár igaz, amikor az első 2 évig tartó kapcsolatom véget ért, utána pont a barátnőim szúrtak hátba, és hajtottak rá a volt barátomra. Lehet hogy ez az alapja ennek az érzésemnek. A baràtommal mindig jobban szeretek lenni, a mostanival 5 hónapja vagyunk egyutt, nagyon szeretem őt, egy lánnyal se érzem ilyen jól magam. Mindig ő az első mindenben, persze a barátnőimmel is gyakran találkozok, de sosem mondanám le a barátomat a lányok miatt. Szerintetek baj, hogy így érzek? Normális ez?

2016. szept. 6. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Erdekes az biztos..
2016. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Én fiú vagyok, 18 éves, de pont ugyanígy vagyok. Bár lehet csak azért, mert nincs olyan barátom, akikkel eljárnék ide-oda.
2016. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
én örülnék ha fontosabb lennék mindenki másnál,mert én is így állok a dolgokhoz,remélem az én barátnőm is így gondolja mint te :D
2016. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Engem a barátnők nem érdekelnek, sz.rt sem érnek. A nők csak ellenségeskednek egymással. A párkapcsolat fontosabb.
2016. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem baj de majd ne lepodj meg ha ne adj Isten szakit veled aztan egyedul maradsz. Baratnoid biztos nem hulyek,leesett mar nekik hogy sz@rba se veszed oket.. Majd hiaba mesz hozzajuk "jaj csajok nem megyunk egyet setalni" szovegekkel,mert azt fogjak mondani menj csak a baratoddal ;)
2016. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Mi az h sz@rba se veszi őket? Ott van a leírásban, hogy nem hanyagolja őket, velük is összejön, de a barátja az első. Ez nekem teljesen normális. Minek van az embernek valakije, ha nem vele akar lenni a legjobban?

Az már gond, ha valaki bepasizik és tesz a barátokra, de itt nem erről van szó. Vele érzi jól magát, vele van többet, de a többiek is számítanak neki. Ennyi, tök normális.

2016. szept. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
93%

Általában ez így szokott lenni, hogy ha egy lánynak barátja lesz, akkor kicsit hanyagolja a barátnőket. Ez normális. Személy szerint nekem is fontosabbak voltak mindig az aktuális barátaim, mert komoly, hosszabb kapcsolataim voltak. Amúgy meg a barinőkről is el lehet mondani, hogy jönnek-mennek, mert rájuk sincs garancia, hogy örökre veled maradnak! Én úgy vagyok vele, hogy számomra a férjem a legfontosabb, mert vele akarom élni az életem, egyben ő a legjobb barátom is, szóval eleve olyan barátnőt keresek, aki ezt elfogadja, illetve hasonló az értékrendje, és nem várja el azt tőlem, hogy sülve-főve együtt lógjak vele.

Még egy dolog: ne kérdőjelezd meg az érzéseid hitelességét! Látod vannak hozzád hasonlók, és olyanok is, aki ezt máshogy gondolják, ez téged ne érdekeljen, emiatt nem kell magadat rosszul érezni!!!

2016. szept. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
egyrészt nem igazán mondanám hogy vannak barátaim, de ha lenne barátnőm akkor ő lenne nekem mindennél fontosabb :)
2016. szept. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez amúgy szerintem hülyeség. Mármint az hogy a barátok fontosabbak. Mert ez pont hogy fordítva ugyanúgy megeshet. Ha a barátnőid egyszer csak faképnél hagynak, akkor kihez mehetsz? A barátodhoz. Szóval semmi gáz ezzel. Legyél csak vele, ha ott érzed jól magad. Nem kell a barátnőidnek az elsőnek lenni. 18/f
2016. szept. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem pont az a legjobb párkapcsolat,amikor egymásnak vagytok a legfontosabbak és egymással vagytok a legtöbbet.Szingliként barátnőzöl/haverozol eleget...

Persze kapcsolat mellett sem szabad hanyagolni őket,de az sem kell,hogy ők legyenek az elsők.Nem velük akarsz majd együtt élni meg családot alapítani,17 évesen korai még erre gondolni,de lényegében erről szól egy komoly kapcsolat.


Az,hogy "a barátok mindig velünk lesznek,de a pasik/csajok jönnek-mennek",nettó baromság.A barátok,barátnők ugyanúgy jönnek-mennek.Pl 1-2 éve még totál más volt a baráti köröm,mint most,és csak 1-2 évről beszélek!Az egyetlen,ami állandó,az a család.Épp ezért a családi kapcsolatokat kell a leginkább ápolni.

20L

2016. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!