Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, nektek volt párkapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek volt párkapcsolatotok 15 évesen? Mennyi volt a kor különbség?

Figyelt kérdés
Azóta is együtt vagytok?

2016. szept. 7. 09:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt.

Én 15 éves voltam a srác 17 (majdnem 18 éves)


Pár hét együtt járás után derültek ki dolgok ami számomra nagyon kínos volt, főleg, hogy belekevert engem is a dolgaiba.

Kiderült, hogy míg velem járt (5 hónapig jártunk, de hál istenek a csókon kívül nem történt más) járt egy másik lánnyal, akinek azt mondta, hogy azért látott velem, mert én a féltestvére vagyok, és az apja mindig megszabja, hogy foglalkozzon velem..:)

Szakításunk előtt pár nappal a rendőrség kereste fel apámat, hogy felmerült a nevem a balatoni nyaralok kirablásában. A rendőrségen kihallgattak, és ott tudtuk meg, hogy a "barátom" azt hazudta, hogy nem egyedül vett részt a kirablásokban, hanem én is segédkeztem hozzá. Tudja bizonyítani, mert van nálam is pár lopott cucc. Volt: 1 szép ezüst lánc, medállal, és egy szép óra. Amire én azt hittem szülinapi ajándék. (mert ugye nekem azt mondta, hogy dolgozik)

Szerencsére a rendőrök nem gyanúsítottak engem, és én később már nem szerepeltem a vádiratban, mert teljesen tisztáztam magam. Szóval eddig tartott a kapcsolatunk..

Sosem jöttem volna vele össze, ha tudom milyen ember.

2016. szept. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem pár hét hanem pár hónap után..
2016. szept. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Oh sajnálom nagyon... :((
2016. szept. 7. 10:25
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, 17 évesen volt először. Egyidősek vagyunk és azóta is együtt vagyunk. 19l
2016. szept. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Fekete Kisztina válasza:
Nekem 16 évesen volt az első "párkapcsolatom". A fiú fél évvel fiatalabb volt nálam, 2 évig voltunk együtt. Az a baj ezekkel a "gyerek kapcsolatokkal", hogy ahogy felnőttök, úgy változtok és az az ember lehet nem fog már akkor illeni a te értékrendedhez és valami másra fogsz majd vágyni te is és ő is.
2016. szept. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#1 wtf hat hol sikerült neked ilyet találni a gettóban?
2016. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ma 14:53-nak


Nem a gettóban! Sőt meglepődnél ha tudnád, hogy milyen jó családi környezetből származott. Az apja orvos volt, az anyja meg valami jogi pályán dolgozott. Szóval lopnia sem kellett volna, mert mindene megvolt.

2016. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

1 évvel volt nagyobb nálam

fél évet voltunk eggyütt

2016. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 15 voltam, a srác 17. Most 16 vagyok ő nemsokára 18, azóta is együtt vagyunk. Másfél év a különbség.
2017. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

De, hogy nekem még sose volt 24 éves multam.

15 évesen eszembe se jutott volna.

Már ennyi iďősen talán ha jön érted.

De előtte ott a suli meg ilyenek,meg hát csak akkor van értelme ha igazi.

Már mint a szerelem kölcsönös vozodás sajnos ez a mai kapcsolatok 85%-ban nincs meg. Ugy, hogy nem a kor a fontos hanem ,hogy legyen valaki akivel tenyleg szeretititek egymást.De ez csak az én véleményem.

Én még nem is csokoloztam.

2019. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!