Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek mikor volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mikor volt az első rendes párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Szerintetek korai/késői 13-14 évesen egy rendes kapcsolat? Kort írjatok légyszi! :) 13/f

2015. dec. 8. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

15 evesen volt az elso, azota is tart.


17/F

2015. dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Későinek biztos nem az, sőt lehet korai is, bár ez függ attól is mennyire vagy érett..:)

Az enyém 18 évesen volt, legalábbis amikor kezdődött pár napra voltam attól hogy 18 legyek :D

2015. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem késői de ha biztos vagy abban hogy jó döntés ennyi idősen összejönni valakivel akkor nem is korai az a lényeg hogy biztos legyél abban hogy jól döntesz. 14/L
2015. dec. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14 évesen
2015. dec. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
17 évesen volt. Attól függ, hogy mennyire vagytok érettek ilyen téren. A 13 évesek közt nagyon nagy különbség van érettségben, ha ti elég érettnek érzitek hozzá magatokat akkor nem korai. Későnek biztos nem késő:)
2015. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

16,5 évesen volt az első barátom. a mostani párommal a 18. szülinapom előtt jöttem össze nem sokkal. azt tekintem az első komoly kapcsolatomnak.

13-14 évesen én max kézfogás,mozi és csókolózást tudok elképzelni. de persze tudom,hogy ennyi idősen is már össze-vissza kefélnek sokan. szerintem a szexualitás korai annyi idősen.

de egyszerű tini szerelemmel nincs gond, én is voltam szerelmes 13-14 évesen, randim is volt. de nem történt semmi csak kézfogás meg puszi. annyi még ok

2015. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem késő, későnek ilyen fiatalon dehogy az :D

Az, hogy korai-e, az attól függ, hogy mit értünk "komoly" kapcsolat alatt. Ha azt, hogy tartós, igazi valós szerelem és ilyen fiatalon semmi szex, akkor nem korai. És nem számít az se hogy kivel igazából.

Én és az unokanővérem 11 éves korunk óta (5-6 hónap a korkülönbség) vagyunk együtt és szeretjük egymást. Most 16 évesek vagyunk. Szerintem a szerelem nem korai, és igázóból késői se :)

2015. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szexre nem is gondoltam még azért. De köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 8. 22:27
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem most van. :)

A rendes kapcsolat szerintem nem korfüggő, teljesen egyéni, hogy kinek mikor... Meg az is relatív, hogy mi számít rendes kapcsolatnak.

14/l

2015. dec. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Még nem volt,de majd el jön az ideje

17/f

2015. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!