Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátság az exel? Lehetséges?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság az exel? Lehetséges?

Figyelt kérdés
6 hónapja szakítottunk és azóta nem beszéltünk. Most egy véletlen folyamán újra beszélni kezdtünk. Mindkettőnknek van már új párkapcsolata és egyáltalán nem akarjuk újra megpróbálni. Meséljetek saját tapasztalatokat légyszíves c: Lehetséges így a barátság? 17/L 17/F

2016. szept. 12. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Az exel mindig a barátod lesz.
2016. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én részemről teljesen rendben lett volna a dolog ő mondott el mindennek amit ugye nem hagy az ember és abbol nagy vita és kb felkotnenk egymást...
2016. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen.. értelmesebb embereknél..
2016. szept. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja. Én is jóban vagyok az exemmel.
2016. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is jóba vagyok az exemmel, bár szakítás után másfél hónapig nem beszéltünk, aztán rámírt, hogy "mi a helyzet? Azóta se beszélünk naponta, van, hogy hetekig nem keressük egymást, aztán vagy én őt, vagy ő keres engem, és dumálunk egy jót :D


Másik exemmel egészen más a helyzet, vele azóta nem beszéltem és nem is szeretnék, amióta szakítottunk. Nagyon csúnyán megbántott, átvert, amit sosem fogok tudni neki megbocsájtani :)


Minden attól függ, hogy váltatok el, kinek mekkorák a sebei :) 17/F

2016. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez lehet fura, de nekem konrétan a legjobb barátom az exem. Már kb 1 éve nem vagyunk együtt, de egyedül csak ő tud rólam mindent, csak ő ismer igazán, neki mindent elmondhatok. Van is kiszemeltem, akibe beleszerettem, és az exem segít és bátorít abban, hogy sikerüljön összejönnöm vele. Szóval jóban vagyunk az exemmel, de szerelmet már egyikünk sem érez, megmaradtunk barátoknak. :)

Szóval lehetséges az exszel a barátság, de csak akkor, ha mindkét fél normálisan lezárta magában a kapcsolatot és az érzéseit, és ha megmaradt köztük a bizalom és a tisztelet egymás iránt, ami kell a barátsághoz.


17/L

2016. szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!