Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok (19 év körül) ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (19 év körül) ti összejönnétek egy nállatok 3 évvel fiatalabb sráccal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, h bejon egy csaj, de nem tudom milyen reményeket fűzzek hozzá, mert én csak 16 vagyok amíg ő 19. Vagy csak az én fejemben jön ki hülyén, h a csaj idősebb?

2016. jún. 27. 01:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hamarosan 18 leszek... :D Nálam teljesen kizárt, hogy összejöjjek fiatalabbal, főleg 3 évvel. Pár hónap nem gond a legtöbb embernél, de 3 év ebben a korban nagyon necces, főleg így, hogy a csaj idősebb. Vannak furcsa emberek, ebből a szempontból bármi lehet, na meg se téged, se a lányt nem ismerjük. De ha az általános esélyeket nézzük, azt mondanám felejtős a dolog.

L


Ui.: Üdvözlöm Pinokkiót, ha már elbújt a kulcsszavaid közé... xD

2016. jún. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, Pinokkió puszil téged.
2016. jún. 27. 01:35
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Hát én tuti nem jöttem volna össze 19 évesen 16-tal. Már régebben is gondolkodtam rajta, hogy lefele max 2-t mennék; de az már nagyon max, mert őket is "babának" láttam magamhoz. 19 éves lány/nőhöz még 19 és pasi sem elég érett szerintem. Talán ilyen 23 már jó; mert hát itten tapasztalom a környezetemben is, hogy a pasik később érnek tényleg, szóval ennyit tutira nem mentem volna lefele. De mondjuk hát volt valami Megasztáros, még van is, de nem tudom a nevét, most beugrott egy ugyan ,de nem írom le ide, mutatták őt meg a barátnőjét, aszonták, 6 éve vannak együtt, srác az interjúkor 21 éves volt, csaj az interjúkor 28, mert a srác 15 volt, amikor összejöttek, a csaj meg 22, de ez nekem már durva és nagyon ritka is, és szélsőséges eset, de a srác valamit tudott , hogy a csaj összejött vele, vagy pedig kamuztak, vagy csak rosszul emlékeztek, vagy elszámoltak valamit, de én meg úgy emlékszem, hogy így voltak. Meg hát úgy eleve szerintem nem érdemes összejönni hogy a lány az idősebb és még esetleg a fiú úgy "nincs kész", mármint még nem teljes, "nincs befejezve", kicsit még esetleg kiforratlan, esetleg "nem nőtt még be a feje lágya", szóval gyerek még, de egy 19 éves nőnek talán már férfi kell; aki már megkomolyodott, mármint hogy tutirabiztos lehet vele érett kapcsolatot kezdeni, nekem bátyám 25 éves, és még nagyon gyerek például; és tényleg hát szerintem te is 16 évesen még gyerek vagy, de azért megpróbálhatod, mert ott volt a példa is, amit felhoztam, meg hátha bejön a próbálkozásod, és összejön; vagy esetleg haverbarátnak elfogadna, és akkor pár év múlva, amikor már te is felnőttél, szóval addig azalatt folyamatosan tarthatnátok a kapcsolatot, és akkor esetleg megpróbálhatnád, ha már te is felnőttél, meghódítani. Egyébként hogy felnőttél, hát azt talán kb érzékelni fogod, mert változás, nekem pl olyan volt, hogy mikor szülinapom lett, akkor egy darabig mindig éreztem a változást, hogy "Hú, már milyen nagy lettem", és akkor az egyik évben ez az érzet elmaradt. És akkor ezek szerint ahhoz képest az előző évben nőttem fel. Mert már akkor is megkomolyodtam annyira, meg azóta nem sokat változtam. De ez már csak így külön, mert lehet, hogy úgy is beléd szeretne akkor, ha már korod alapján felnőtt lennél, de még nem nőttél föl, amúgy ezt már tényleg passzolom, de ennyivel fiatalabbal, hát nem jönnék össze, csak mondjuk így, hogy esetleg én vagyok 30, ő meg 27 éves, vagy ilyesmi, meg még ez sok minden tényezőtől függ, mert különbözőek vagyunk pl abban is, hogy kinek mikor lesz érett a gondolkodása; meg még más tényezők is szerepet játszhatnak pl nálad is, hogy mennyire vagy helyes, intelligens, mit árul el rólad az arckifejezésed, stb.
2016. jún. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm lassan 19, a barátja pedig 16. Mindjárt egy éve együtt vannak. A fiú nagyon komoly és érett a korához képest.
2016. jún. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a korhatár az plusz/minusz 3 év, szóval én összejönnék egy nálam 3 évvel fiatalabb fiúval. :)

18/L

2016. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna,ha elég érett lenne hozzám. 18/L
2016. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat, majd eldől, nem rajtam fog múlni. Nem gondolom, hogy koromhoz képest visszamaradott lennék, munkából és hobbimból adódóan általában nálam jóval idősebbekkel, mondhatnám idősekkel vagyok, haverjaim többsége is pár évvel több nállam. Még egyszer köszi a normális válaszokat csajok ;)
2016. jún. 29. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!