Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy párkapcsolatban elfogadott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban elfogadott, hogy a fiú fél kiabáljon a lánnyal úgy, hogy a lány nem kiabál a fiúval sose?

Figyelt kérdés

2016. szept. 13. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem elfogadott. De fordított esetben sem lenne az.
2016. szept. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább senki ne kiabáljon senkivel. Ha esetleg csak frusztrált, mert valami miatt benne van a feszkó, hát nemtom... Inkább akkor is keress olyan párt, aki nem kiabál veled, szerintem akkor sem elfogadott igazán. Mármint én nem tudnék olyannal élni , akivel nem lehet mindent nyugodtan, higgadtan megbeszélni. Mert akkor ha felemeli a hangját, akkor félek, hogy nem is tisztel a másik fél, és akkor megette az egész kapcsolatot a fene.
2016. szept. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A két fél dönti el, hogy nekik mi az elfogadott. Vannak szenvedélyesebb vagy idegesebb típusok, akik néha kiabálnak, toporzékolnak ésatöbbi. Ez még beleférhet, de speciel a másik fél tisztelete alap. Ez sincs meg minden kapcsolatban, persze, s ezt már nagy bajnak tartom, akkor is, ha a másikat "nem zavarja". Kell, hogy zavarja, ő ember, nem lábtörlő.

Persze az a jó, ha sosem kiabálnak, de csak mert néha megtörténik, nem tuti, hogy szakítani kell. Nem mindegy, hogyan, milyen körülmények között, a másik ellen van vagy csak így önkifejez... Oké, hogy ez utóbbi sokaknak nem fér bele, de van, akinek igen s ezt nem tartom még gondnak.

2016. szept. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Carragher_x ***** válasza:

Nincs olyan egy kapcsolatban, hogy "elfogadott", max a két félnek megfelelő vagy sem, de ez egyedi.

Önmagában a hangfelemelésnek amúgy a világon semmi köze sem a tiszteletlenséghez, sem ahhoz hogy a másik miképpen vitázik.

2016. szept. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem sincs normális válasz a kérdésre, mert ízlések és pofonok... azon a 2 emberen múlik, hogy mit viselnek el a másiktól. Bár azt tanácsolnám hogy inkább keressen olyan társat maga mellé aki nem emeli fel a hangját mert a hangoskodás ingerlékenységre agresszióra feszültségre és ezek összességére ad okot vagy ezek közül az egyik miatt emeli fel a hangját aztán ki tudja mi a következő szint... felemel egy poharat és földhöz vágja... következő szintnél már egy kést vág a földhöz vagy a falba és a következő szint pedig hogy megöl valakit hirtelen felindulásból... tehát inkább sírjon mint kiabáljon. Csak a kutyákra igaz, hogy amelyik kutya ugat az nem harap, és ott sem minden esetben igaz ez a mondás, tehát csak óvatosan, mielőtt még rossz vége lesz és benne lesz a hírekben, hogy hirtelen felindulásból xyz megölte a barátnőjét/feleségét aztán itt és itt próbálta elrejteni a hulláját és stb és stb...
2016. szept. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Kiabálj vissza. Neked is jót tesz, és tudtára adhatod, neked mi nem tetszik. Voltam már én is úgy hogy azért kiabáltam, mert teljesen elkeseredtem, és annyira jó lett volna,ha a lány vissza kiabál...illetve ha vissza kiabált sok minden megoldódott...
2016. szept. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Esetleg akkor elfogadott, ha gyáva féreg vagy, mert csak azok kiabálnak. Esetleg ha hülye vagy, és máshogy nem tudod megértetni másokkal azt amit mondani akarsz. Én nem kiabálok senkivel. Viszont munkámból adódóan néha lecsapok embereket. Elém áll és ordít a képembe, finoman meglegyintem, leül a földre, majd megkérem, hogy most mond el halkan amit az előbb fröcsögtél magadból. Hatásosabb ha nem kell kiabálnod. Nem tartom normálisnak aki ordibál,vagy hülye vagy gyáva. Ha igazad van, akkor is igazad lesz, ha halkan mondod el! Ha nincs igazad, akkor sem lesz ha ordibálsz. De ahhoz, hogy ne ordibálj, ahhoz sajna kell intelligencia. Ha ez nincs meg akkor ordibálni fogsz!
2016. szept. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Carragher_x ***** válasza:
7-esnek: A fizikai fölénnyel való visszaélés s ennek birtokában vmiféle messiáskomplexus az igazán primitív, egybites viselkedés, nem az ha vki felemeli a hangját. De persze ennek belátásához szükségeltetik némi intelligencia, ami egy pofozkodással kérkedő emberből nyilvánvalóan hiányzik.
2016. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az exem volt ilyen,folyton feszült és ideges volt,kiabált (de tök apró,értelmetlen dolgok miatt),aztán ezt-azt földhöz vágott,utána összetörte ami felhúzta... Ekkor döntöttem úgy,hogy én odébb állok,és meg is mondtam neki,hogy nem akarok én lenni a következő. Féltem,hogy legközelebb én kerülök a keze ügyébe és engem csap földhöz vagy tör össze...
2016. szept. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kedves_ válasza:
57%

Ha hülye kiabáljon.

Férfinak kell lennie, nem ego által irányított játékszernek.

A Férfi TUDJA kezelni problémáit és nem a Szerelmén, gyermekén, rokonokon vezeti le. Leül, és megbeszéli mi nyomja a lelkét. Ez az ami hiányzik az emberekből, emberség.

2016. szept. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!