Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhatok neki?

Figyelt kérdés

A barátommal most leszünk együtt egy éve és szeretnék neki valami ajándékot adni, de nincs ötletem mit adhatnák neki.😕

Mindig mondja, hogy neki nem kell semmi, de rosszul érezném magam ha én kapnák de ő nem... (Valami személyeset szeretnék adnj neki.) Ti mit adtadok/adnátok a barátotoknak?



2016. szept. 15. 14:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy 16 évesek vagyunk.
2016. szept. 15. 14:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Fuhh hát nem ismerem a fiút minek örülne, amúgy ha még nem csináltátok azt a khm bizonyos dolgot annak 1 év után már örülne szerintem, bár nemtudom mik a határok :D
2016. szept. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Keszits valamit! Ertesz a gyongyokhoz, rajzolashoz, festeshez. Ezek a legertekesebbek.

Vagy el is viheted valahova.

Te ismered, nekunk nehez szemelyes ajandekot kitalalni egy idegen szamara

2016. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írod, hogy személyes dolgot akarsz, na ez az, mi nem ismerjük őt, ha egy év alatt ennyire nem ismerted meg, akkor mondj annyit, hogy vége...
2016. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

gondolkodj el azon, hogy minek örülne jobban:

- egy konkrét, kézzel fogható ajándéknak (amit meg is vehetsz, vagy te is elkészítheted)

- elmenni közösen egy érdekes helyre (lehet akár más városba, vagy ki a természetbe is, ez is attól függ, hogy melyiket szeretitek jobban)/ közös program


sok lehetőség van, és sokféleképpen megajándékozhatunk valakit.

2016. szept. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Add magadat!
2016. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tud senki neked személyes ajándékra példát, mivel nem tudjuk milyen a kedves barátod személyisége.



pacsi x)

2016. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!