Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt hiszem a barátom gyereket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem a barátom gyereket akar. Mi legyen?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok a párom 22.. Szó esett már a gyerekekről hogy mennyit akar, nevek stb.. Nosztalgiáztunk kicsit.. Akkor azt mondta most nem akar előszőr talpra szeretne állni anyagilag és felkészülni rá de abban biztos hogy tőlem szeretne mert nagyon szeret és érzi hogy én más vagyok mint a többi lány.. Sok barátnője volt és nagyon jól esett hogy ezt mondta nekem, én is szeretem őt, és az hogy velem képzelné el a jövőjét nagyon jó érzés számomra mert én is igy vagyok az ő irányában! Én iskolába járok ő pedig keményen dolgozik. Főnök lett és félretett elég sok pénzt, spórolt, vett kocsit, és elég szépen összeszedte magát anyagilag. A hétvégén ott aludtam nála, és.. Óvszerrel szoktunk védekezni, de egyszer megszakitásossal is próbálkoztunk.. És azt mondta nekem, hogy bevallja, megfordult akkor a fejében hogy bennem menjen el.. Nagyon meglepődtem, és nem hittem el mert szeret szivatni és mondtam neki hogy aha persze meséljen még . De a szemembe nézett és sosem láttam még olyan komolynak.. Azt válaszolta hogy komolyan beszél. És akkor hogy reagáltam volna.. Nem tudtam mit válaszolni erre.. Mondtam hogy attól függ direkt csinálta volna vagy nem.. Azt mondta legközelebb kiderül és nevetett.. Azóta nem voltunk együtt mert pont jöttem haza tőle.. Azóta nem beszéltünk erről kerülöm a témát.. Boldog vagyok vele és nagyon szeretem, de én nem tudom hogy felkészültem az anyaságra vagy nem.. Ez egy nagy döntés, az egész életem megváltoztatná. Összeköltözést is felhozta már.. Szerelem gyerek lenne, de ez egy nagyon nagy döntés és foggalmam sincs hogy most mitcsináljak.. Nem akarom elveszíteni a barátomat, a jövőm vele képzelem el, de foggalmam sincs mi tévő legyek.. Vélemény..?

2016. szept. 16. 13:09
 1/8 anonim válasza:
100%
Szia 18 évesen még ne legyen gyereked... Túl korán van. Minimum 22-24 évesen legyen gyereked. Úgyhogy szerintem várj még egy kicsit 16/F
2016. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Egyet értek az elsővel.
2016. szept. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Először talán vegyen el feleségül, nem csak játszadozni kéne emberek életével felelőtlenül.
2016. szept. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Te dontesed, ha ugy erzed hogy keszen allsz, es szeretned csak felsz (gondolom attol hogy nem leszel kepes gondoskodni rola, vagy akarmi) akkor igen, de ha ugyerzed hogy meg nem vagy felkeszulve es meg nem is szeretnel gyereket akkor mondd meg neki hogy picit meg varjatok :)
2016. szept. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt tartsd szem elott h te mit akarsz. Akarsz egyetemre jarni? Akarsz diplomazni? Akar meg nagyokat bulizni anelkul h barmilyen buntudatod is lenne? Ami kesik nem mulik, nektem meg nincs hova sietnetek, ha tenyleg olyan oszinte a szerelmetek, tiz-tizenket ev mulva nem lenne az? Nem lenne jobb hazassag utan gyereket vallalni? Egy gyerek nem olyan, amire azt tudod mondani, hogy "na megse". Ha megszuletett hatalmas torodest, es szeretetet igenyel. Mindemellett azt, hogy valaki nullahuszonnegybe tudjon ra ugyelni. Es az nyilvan nem a baratod lesz, hiszen ha jol ertem, o vallalja magara a fizeteshozo szerepet.
2016. szept. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy mit szeretnél, hiszen ez kétoldalú... és komoly dolog, nagy felelősség.. Mindketten felelősséggel tartoztok, szép dolog az álmodozás, de a realitás egész más.. Előtte veled is meg kéne beszélnie a dolgot..
2016. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 StolniyGrad válasza:
Csak akkor vallaljatok kolkot ha megvan a fix munkahely, haz ami sajat stb... Ha szulsz akkor te kiesel a penzszerzesbol ha o egyedul nem tud jol eltartani amig te nem dokgozol....az cumi..olyankor van veszekedes valas stb
2017. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy mindenki a kő kemény igazságot mondta!
2021. ápr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!