Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hűséget fogadtál nem vakságot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsombor1969 kérdése:

Hűséget fogadtál nem vakságot?

Figyelt kérdés
Miért van ez így? Szerintem egy kapcsolatba nem fér bele a mással való flörtölés meg a többi lány nézése.
2016. szept. 16. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem belefér, én néha, ha jobb nőt látok, szoktam szólni a páromnak, nyugodtan megnézheti, ami szép, az szép és az nem megcsalás ha ránézünk valakire.
2016. szept. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért a flörtölés, meg a megnézés között van egy "kis" különbség...
2016. szept. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 October15 ***** válasza:

Miért lenne ezzel probléma? Amúgy is 2 hét múlva úgyis valaki más fog neki "tetszeni" szóval tök m1.. :D Majd ha már nem az ecsethaj és a mell alapján választotok párt akkor nem lesz belőle gáz addig meg.. erről szól [sajnos] a középsuli..


24F

2016. szept. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Én erre csak azt tudom mondani amit egy bölcs idősebb barátom mondott!

Mindegy hogy hol éhezik meg az úr, a lényeg hogy otthon lakjon jól!

23/F

2016. szept. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!