Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Érdemes olyan fiúval ismerkedn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyan fiúval ismerkedni, esetleg kapcsolatba kezdeni, aki iránt nem érzünk semmit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akinek én nagyon bejövök,és mindig ír nekem,érdekli,hogy mi van velem,szeretne velem találkozni.Nekem ő még régebben tetszett,de azóta eltelt már 3 év,és mostanra nem érzek semmit.Nem szeretném megbántani,nem küldök olyan jeleket,amiből ő azt gondolja,hogy nekem bejönne.Fogalmam sincs,hogy érdemes lenne vele ismerkedni,sétálgatni,mert az előző barátom is nagyon sokáig,türelmesen udvarolgatott,barátkozott velem,amíg egyszer csak bele nem szerettem..és úgy vagyok vele,hogy mi van,ha ebbe a fiúba is beleszeretek..Tudom,az lenne a logikus,hogy ha nem jön be,akkor ne barátkozzak vele,ne hitegessem,nem is tudnám magam elképzelni vele..de a barátnőjeim azt mondják,hogy boldogabb lennék vele,mint az előző barátommal(akit egyébként még mindig nagyon kedvelek)..én sem tudom,hogy mit akarok,próbáljak ebbe a srácba beleszeretni,vagy tényleg felejtsem el őt is és az exemet is.

16/L



2016. szept. 18. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér, de ne hitegessed szerintem. Szóval ne éreztessed vele azt hogy ez egy lehetőség.
2016. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
16 evesen mar az exet kell felejeteni? Te jo eg, minden 16 eves ilyen kivenhedt k va mar?
2016. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes, ha jól kijöttök egymással. Én egyáltalán nem tudok beleszeretni senkibe, legalábbis eddig még nem sikerült. Mégis volt már hosszú és boldog párkapcsolatom.
2016. szept. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem érdemes előre leírni egy embert sem. abból nem lehet baj, ha találkoztok, megismerkedtek. aztán vagy kialakul valami köztetek, vagy nem. ahogy majd az is kiderül, hogy ez csak barátság köztetek, vagy több is lehet annál.

amikor már úgy érzed, hogy ő többet akar, mint te szeretnél, akkor mondd meg, hogy bocs, de nem megy. aztán meglátjátok, hogy a barátság maradhat, vagy annak sincs értelme tovább.

2016. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát megpróbálhatom,és majd meglátjuk,hogy mi lesz belőle..De jelen pillatban nem igazán közelednék senkihez.

Kedves 2. válaszoló,köszönöm a jelzőt,egész életemben ő volt az egyetlen fiú,akivel jártam idáig. :)

2016. szept. 18. 14:49
 6/6 anonim válasza:
Szia figyelj szerintem egy próbát megér. Ugyanez volt velem is. Eleinte nem is tetszett, nem volt az esetem és nem is éreztem iránta semmit (a barátomnál) de ő kitartóan ragaszkodott hozzám és udvarolt, kedves volt, beleszerettem. mostmár nem tudnám elképzelni az életemet nélküle, úgyhogy egy próbát megér hogy megismerd. Hiszen a legjobb szerelmek barátságból kezdődnek :) Sok sikert 17/L
2016. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!