Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-25 éves nők. Nem nyáron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-25 éves nők. Nem nyáron értek rá a legjobban kefélni/ismerkedni/randizni/kapcsolatba lépni? (akármilyen típusúak is vagytok)

Figyelt kérdés

Nem értem. Nekem nyáron van a legtöbb szabadidőm. Úgy június közepétől szeptember elejéig. Ilyenkor tudom a legtöbb időt a nőkre szánni és arra hogy kapcsolatba kerüljek, ismerkedjek vagy hogy nőkkel ismerkedjek. Ez nem így van nálatok?


Ehhez képest sok lánytól azt hallom hogy ilyenkor "utazgat össze-vissza", ilyenkor "nyaral", ilyenkor "tölt időt a barátokkal vagy a családdal", stb.

Őszintén, akkor ti egy évben melyik időszakban értek rá a legjobban arra hogy férfiakkal ismerkedjetek, ha nem nyáron? Mondjátok meg: Ha nem nyáron, akkor mikor?


23/F, egyetemista (aki nyaranta is diákmunkában dolgozik sokat)


2016. júl. 7. 22:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Azert hallod ezt a tobbi lanytol mert nem akarnak veled ismerkedni es ezek jo kifogasok :)

Egyebkent tenyleg nyaron van a legtobb eselyed.

2016. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Hm, de szeretem az esti provokáció finom illatát!
2016. júl. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Ó de durcimurci itt valaki....:D
2016. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1 és 2:


Idén 2016-ban eddig 4 lány puncijában volt a farkam, és az életemben a leghosszab párkapcsolatom 2 éves volt. Tehát nem tartom magam lúzer srácnak, általában össze szoktak jönni lányokkal a dolgok. Nekem elég fontosak a nők, az ismerkedés, a kapcsolat. De az előző években nem volt gondom a nyári ismerkedéssel, most pedig úgy érzem nagyon sok lány ilyen baromságokkal koptat le. Miközben mondom, alapból sikeresnek tartom magam és eddig sem voltam egy fekete bárány csajozásban.


Mitől van hogy most így 23 évesen a lányok nyaranta elutasítóbbnak tűnnek mint az év többi részében? Elvileg nyaranta kéne jobban összejönnie a dolgoknak mert ilyenkor van a suli/munka mellett az embereknek több szabadideje ismerkedni. Akkor meg?


3: Durci-murci-purci-burci! Ezt fontos megjegyezni, mert enélkül semmit nem ér az egész! ( :) )

2016. júl. 7. 23:08
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Juj, pedig lúzernek hangzol nagyon.
2016. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Akkor lehet én vagyok a kivétel, mert nyáron húzom az igát a diákmelóban, van, hogy reggeltől késő délutánig vagy estig. Utána alig várom, hogy beessek az ágyamba hétköznap, nemhogy ide-oda csavarogjak. A munkaidőm is úgy van, hogy hétvégén örülhetek, hogy van időm magamra, de szeretem amit csinálok. Nekem inkább iskola idő alatt van időm az ismerkedésre.

20/L

2016. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Azért mert legtöbben nem apuci pénzén verik a kis angyal bögyörőjüket mint te,hanem dolgoznak egész nyáron....egyéb kérdés?
2016. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
7-es, pacsi! :D
2016. júl. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%

"Idén 2016-ban eddig 4 lány puncijában volt a farkam,"

Tényleg ilyen büszke vagy arra,hogy alkalmatlan vagy komoly párkapcsolatokra, és csak megdugtál 4 hülye pi.csát, akinek az értelmi szintje és igénye a tieddel, azaz 0-val lehet egyenlő?:D


Ugyan kérlek. Te te letettél valamit az asztalra.

2016. júl. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%
Na, akkor elmondom. Az igazság a 2 között van. Nem indok a lekoptatásra, valóban nyaralnak. de nem is tetszel nekik. Az igazság az, hogy egy nyaralást is nagyobb élménynek tartanak nálad.
2016. júl. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!