Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg szeretem még? (lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeretem még? (lent)

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, idősebb volt nálam. Én szakítottam vele, mert azt hittem nem érzek már iránta semmit. De most összejött a legjobb barátnőmmel és egyre inkább úgy érzem hogy mégis szeretem. Legjobb barátok vagyunk, kitartunk egymás mellett és mindig segítünk egymásnak ha baj van. Múltkor nagyon rosszul voltam, és megölelt, abban a pillanatban láttam magam előtt azt amikor még együtt voltunk és úgy éreztem hogy én még szeretem... Aztán mondta hogy bocsi, jó érzés megölelni engem, csak hiányzik neki a barátnője. Abban a pillanatban majdnem elkapott a síró görcs, nem tudom miért, hiszen már nem érezhetek iránta semmit...

Vagy mégis? Nem tudom, olyan jó megölelni és vele lenni, olyan mintha még szeretném... De nem jönnénk újra össze mert ő már nem szeret engem

Most... Mit is érzek? ._.



2016. szept. 22. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még mindig szereted és ha ezt megpróbálnád vele megbeszélni lehet jól jönnél ki belőle..
2016. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, de őszintén szólva nem jó dolog kavarni a szart. Ha szeretni a barátnőjét úgy sem hagyja ott az exéért.
2016. szept. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!