Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van barátnőm, szeretem, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm, szeretem, és állandóan hiányzik ha nem vele vagyok. De már az is hiányzik hogy csajozhassak, kijárhassak más lányokkal. Nem tudom, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nem kell az a szöveg, hogy még nem vagy érett komoly kapcsolatra....kb 1 éve vagyok vele együtt....és semmi gond nincs...csak egyszerűen már hiányzik hogy kimehessek más lányokkal is meg hasonló

16F



2016. aug. 19. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel eszedbe jutott a csajozás, gyanítom, már nem úgy szereted, ahogy kéne. Ne hitegesd szegényt...ilyenkor nem túl szerencsés párkapcsolatban maradni.
2016. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem is a csajozásró van szó....és szeretem, mert ha belegondolok, hogy nem lenne, az nagyon rosz....viszont más lányok társasága hiányzik inkáb, mivel most szünetben még osztálytársnőkkel sincs alkalmam élőben beszélni :p
2016. aug. 19. 22:19
 3/8 anonim válasza:

Tedd fel a kérdést hogy te mit éreznél ha ő is szeretne más fiúkkal kijárni meg hasonló...


Az önzőség kifejezetten a kedvencem a bűnök közül.

2016. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha csak dumálgatnál más lányhaverokkal, akkor az nem olyan vészes, de ha konkrétan csajozni szeretnél, akkor tényleg szakítanod kéne vele, mert egy idő után félre fogsz kacsintgatni.

Amúgy hamarosan kezdődik a suli, és fogsz tudni beszélgetni a lány osztálytársaiddal, szerintem kibírhatnád addig. Aztán ha a suliban köztük leszel, és már nem lesz ilyen vágyad, akkor meg van oldva. De ha akkor is azt fogod érezni, hogy csajoznál, akkor van a gond!

2016. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal semmi baj nincs, ha szeretnél csaj haverokkal is lógni, biztos neki is vannak srác haverjai. Ez egyáltalán nem önzőség xd

Legalábbis úgy vettem ki abból amit írtál, hogy erre vágysz, nem félre kurni szeretnél.

2016. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Félre kefélésről szó se lehet, mivel elvből elutasítom a megcsalást és ennek minden formáját, hisz a legalattomosabb dolognak tartom..ha azon a szintem lennék akkor természetesen elmondanám neki, és szakítanák..nem erről van itt sóz, hanem simán más lányok társaságára is vágyom...most megyek gimibe, és megismertem az egyik csajt akivel évfolyamtársak leszünk, és mondjuk kimennék vele beszélgetni stb de semmi töb...:)
2016. aug. 19. 22:53
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: De akkor ezt beszéld meg a barátnőddel őszintén. Ha jó a kapcsolatotok, bíztok egymásban, akkor nem lesz semmi gondja ezzel. Csak magyarázd el neki ezt az egészet, és tedd hozzá azt is, hogy mit érzel iránta, nehogy félreértse, és azt higgye, hogy neked más lányokra van szükséged.
2016. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 azthiszem eztfogom tenni:)
2016. aug. 19. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!