Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mindenkinek szép vagyok csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek szép vagyok csak a velem egyidős fiúknak nem? T_T (több lent)

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja hogy milyen szép meg gyönyörű vagyok (szüleim, barátaim, közelebbi-távolabbi rokonaim, szüleim barátjai akik életükben először láttak) de velem egykorú fiú még egy se mondta... (Olyan választ nem kérek hogy ráér még ez meg a randizás mert kicsi vagy.. köszi)

Képet nem szeretnék kirakni, a lényeg hogy minden ismerősöm szerint szép vagyok :'D

(De ha valaki nagyon tudni akarja 173 cm, 55kg vagyok ami normál testalkat, hosszú szőke a hajam, világos a bőröm és zöld a szemem és nem mondhatom magamat deszkának. Belső pedig: kedves, elnéző, sokak szerint vicces, és kicsit sötét meg perverz humorú ;-;)

Nagyim szerint sokan megbámulnak az utcán fiúk, de nekem ez még nem tűnt fel...

14/L


2016. szept. 23. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
És attól jobb lesz ha Pisti, Peti, Jani, Feri azt mondja szép vagy? Lehet hogy az valójában, de éretlen emberektől ne várd hogy mondani fogják. A korosztályod jó része meg ilyen. Majd biztos lesz valaki aki őszintén mondja hogy szép vagy és akar veled járni.
2016. szept. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
A rokonok elfogultak, ha kuldesz kepet akkor el tudjuk donteni h "szép" vagy-e.
2016. szept. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Kép nélkül nem fogja megmondani senki hogy szép vagy vagy nem. Ha komoly véleményt akarsz akkor küldj képet, ha nem, akkor meg minek írsz ki ilyen kérdést? Ne érts félre, nem bántani akarlak, csak ez így hülyeség.
2016. szept. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az idosebbek mast latnak szepnek mint a fiatalok. Eleve maga a fiatalsag mint tulajdonsag is szep a szemukben.
2016. szept. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
De nem azt kérdezte, hogy szép-e, előbbi válaszolók :DD Azt kérdezte, hogy miért nem közeledik egy srác sem felé, ha olyan szép a rokonok szerint. Hogy itt mindenki képet akar :D Viszont a kérdésre konkrét választ nem tudok... Talán félnek, vagy még éretlenek, hogy akarjanak tőled valamit.
2016. szept. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tölts fel képet?Amúgy meg lehet az egyidős fiuknak is szép vagy de nem mondjak meg...
2016. szept. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!