Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek nem tetszek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem tetszek a baratomnak?

Figyelt kérdés
Ilyeneket mond mostanaba hogy meg egy kicsit híznom kéne es akkor jol neznek ki(42 kg vagyok es 151 centi) meg a melleimre is azt mondta hogy hat egy kicsit lóg es igy meg úgy jobban nezne ki.Es még azt is furcsálom hogy neha neha mas lanyokra pillantgat es azok lanyok inkabb ilyen teltebbek tehat eggyaltalan nem hasonlitanak az en alkatomhoz..es a hozzam hasolnó lányokat meg erdekes módon sosem nezi meg. Es ezek nekem mind magyon rosszul esnek..Esetleg az allhat ez mogott hogy valojaban en nem is tetszek neki ?
2016. szept. 30. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen nem tetszel neki, de úgy mindenképpen jobban tetszenél neki.

Képzeld el ezt fordítva. A barátod meghízik, és ez neked nem tetszik. Valószínűleg megmondod neki hogy fogyhatna.

2016. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát amit leirtál ez alapján nekem nagyon ugy jön le hogy megakarna változtatni és hogy igy nem tetszesz neki. Ami elég valószìnű a leirtak alapján.
2016. szept. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Edzz és akkor formás leszel + feszes lesz a melled. És mondd meg a barátodnak, hogy nem esik jól, hogy nem tart csinosnak.

Lehet jól megölelget és azt mondja félreértettél valamit:)

(Ettől függetlenül edzeni jó)

2016. okt. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!