Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ti visszaírtak az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti visszaírtak az üzenetre, amikor felléptek netre, vagy van olyan, amikor nincs időtök, csak éppen felnéztek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel beszélgetek,próbálok ismerkedni vele, természetesen személyes úton találkoztunk, onnan ismerem. Találkoztunk is már egyszer, azt mondta, hogy találkozhatunk máskor is.

Facebook on tartom vele a kapcsolatot, ameddig nem tudunk találkozni. Viszont gyakran látom, hogy fent van(neve mellett számláló újraindul), de se nem olvassa el, amit írtam, és nem is válaszol.

Attól félek, hogy még erre sem méltat engem, hogy válaszoljon, csak húzza az időt. Valljuk be, kb. 30 mp valakinek visszaírni. Persze, iskolában van, meg diákmeló, na de akkor is...


Másoknál is van ilyen?


2016. okt. 2. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem vagy egy haverom aki az okos órája miatt jelzi hogy folyton fent van pedig krvra nincs xd Bár ebben az esetben nem hiszem hogy erről lenne szó. De amúgy most végül is az a baj hogy egyáltalán nem ír vissza vagy későn ír vissza?
2016. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
* Úgy értem, hogy nem válaszol egyből, amikor felnéz facebookra, csak fél, vagy egy nappal később. Akkor ír 2-3-4*, majd ismét eltűnik.
2016. okt. 2. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon függ attól hogy mit csinál... Ha az embernek azért van délutáni elfoglaltsága suli után lehet miután hazaért olyan fáradt hogy és kb megkajál és alszik utána megint suli és így kimaradhat egy nap anélkül hogy visszaírt volna... Lehet hogy látta hogy írtál de már nincs ereje visszaírni még akkor se ha fontos, olyan fáradt. Mivel mondtad hogy azt mondta hogy találkozhattok, ezért nem gondolom hogy az lenne hogy nem méltat arra hogy nem ír vissza mert akkor nem mondta volna hogy találkozhattok máskor is. Akkor van full szpó ha egyáltalán nem ír vissza... ;D
2016. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
bocsi, 1-2 helyen rosszul fogalmaztam meg elírtam, de szerintem érted ;D
2016. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, értem, talán igazad van.
2016. okt. 2. 20:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én mindig válaszolok egyböl.

Ha annyi ideje van, hogy "csak felnézzen egy kicsit facebookra", akkor annyi is van, hogy válaszoljon. Tisztában vagyok vele, hogy a messenger sokszor rosszul jelez, nekem is van, hogy éjszaka írnak, és reggel olvasom az üzeneteket, hogy ,,látom, hogy fent vagy, miért nem válaszolsz?'', közben meg aludtam XD

De pl. a legjobb barátnőm sokszor nem ír vissza, tök random, mert folyton fent van, de nem szeret interneten kommunikálni.

Én a helyedben azt írnám, hogy ,,ha nem foglalkoztat mit írok, akkor inkább hanyagoljuk a dolgot", vagy valami hasonlót, de nem is ismerem a csajt, meg lehet nem is jönne be neki ez a stílus.

De véleményem szerint, ha vagy neki annyira fontos és érdekled annyira, akkor minden bizonnyal erre reagálna, remélhetőleg értelmes indokkal, hogy miért szart rád magasról.

De akár egy "beépített" emberrel is lebeszélhetnéd, hogy írjon neki, és nézd meg, neki válaszol e, akkor, amikor neked nem. De ezek csak spontán ötletek. Viszont a ,,véleményem szerint, ha vagy neki annyira fontos és érdekled annyira, akkor minden bizonnyal erre reagálna'' részt én a helyedben átgondolnám. Már csak azért is, mert ha egy fiú nekem udvarolna (és gondolom ezzel nem csak én vagyok így) oda meg vissza lennék, ha írna.

2016. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem, ilyet nem szeretnék neki írni, ettől tényleg nem lesz jobb helyzet. Beépített emberrel sem tudom megcsinálni, mivel nincs. Nincsen közös ismeretségünk.


Az utolsó mondatod nem hiszem, hogy megállja a helyét. Gondolj csak bele, akkor is oda meg vissza lennél, ha ez a srác nem jönne be neked? Akkor szokták ezt csinálni sajnos az emberek, amikor valaki olyan helyzetben van, mint én, tehát nem jön be a csajnak és nem akar visszaírni, inkább mindig kicsit ráhagy az időre, majd csak megunja... De lehet rosszul érzem.

2016. okt. 2. 20:51
 8/10 anonim ***** válasza:
1.,3.,4. válszoló vagyok megint ;D ,,ha nem foglalkoztat mit írok, akkor inkább hanyagoljuk a dolgot" HÁT ILYET SEMMIKÉPP NE ÍRJ!!! xDDD Ezzel csak sokkal rosszabb is lehet és az esélye hogy jobb lesz a helyzet nem éri meg a kockázatot. És ne rágódj rajta annyit értem én hogy most fontos meg minden, átérzem a helyzetet de ha nem jön össze fogsz te még találni olyat csajt aki ráadásul nem fogja ezt csinálni...
2016. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem fogok ilyet írni. Persze, hogy bánt a dolog, hogyne bántana.

Én ebben nem vagyok biztos, hogy lesz-e olyan lány, aki normálisan visszaír.

Sokadik csinálja ezt velem, mondjuk már hozzászokhattam volna. nem igazán vesznek emberszámba.

2016. okt. 2. 21:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Rendben, értem, más a felfogásunk.
2016. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!