Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek ekkora körkülönbségről?

Figyelt kérdés

21 éves fiu vagyok. Egy középiskolás kollégiumban vagyok (mielőtt elkezdene valaki hurrogni hogy mit keresek ilyen idősen középiskolába: 4 év érettségi + 2 év szakma + 1 év technikus) és most jöttek kilencedikes csajok 15-16 évesek és nagyon jóba vagyok velük, és most egy 15 éves lánnyal együtt vagyok. Őt egyátalán nem zavarja a kor, ahogy engem se, de mondták többen hogy mit akarok ilyen kislányól?

Szerintetek is sok ez a korkülönbség és ez nem helyes?


2016. okt. 6. 11:48
 1/4 anonim válasza:

Szerintem nem sok.

17/F

2016. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szard már le ;D Ha a csaj agyilag elég érett nincs vele gond. Nem a kor számít hanem a felfogás.
2016. okt. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, ha elég érettnek érzed magadhoz akkor hajrá sok boldogságot :D csak ne erőltess rá olyat amit nem akar. Az én párom 26 éves én meg 18 vagyok, és egyáltalán nem zavar a kora. A szülőkre viszont készülj fel mert valószínű hogy azt fogják hinni hogy csak kihasználod a kislányukat.
2016. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nincs vele semmi baj, ahogy írták, elég érett, akkor miért ne?

nekem is 16 évesen 21 volt a pasim, és nem igazán ítéltek el, szüleim sem. Az ő szülei amiatt nem kedveltek, hogy nem voltam 'elég okos' a fiúkhoz.

2016. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!