Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Érdemes kapcsolatban lennem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kapcsolatban lennem egy lánnyal, ha ekkora a távolság és ilyen ritkán találkozhatunk?

Figyelt kérdés
A facebookon beszélgetek egy gyönyörű lánnyal, nagyon tetszik nekem. Már egy ideje ismerkedünk, nagyjából januárban beszéltünk először. Én kollégiumban élek, Kemencén, ő pedig Gödöllőn él, szóval ez kicsit messze van, körülbelül 100 km. Én a kollégiumból két hetente járok haza Vácra, csak akkor tudnánk találkozni. Szeretnék járni vele, meg nagyon tetszik. A baj az, hogy ez egyfajta távkapcsolat, ami nekem kicsit sem hiányzik. Szóval így, ha csak kéthetente láthatnám őt, meg így, hogy ilyen messze lakunk egymástól?! Most tegyek szerintetek? Mit tanácsoltok nekem? A válaszaitokat előre is köszönöm.

2016. márc. 18. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó estét! 'ásítás' :)

Ha szerelmesnek érzed magad, akkor mire vársz?

Ha bele megy a dologba akkor végül is mit vesztesz?

Szerintem vágj bele.

Sok sikert. Ha távkapcsolati tanácsok kellenek, írj rám.

14/f

2016. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Thomika20 ***** válasza:

Jó, lehet, hogy teljesen más a kor miatt, de édesapám 60 éves és ne haragudj, de 120 kmre lakik tőle a barátnője. És 4 éve együtt vannak.

Szerintem nem számít a távolság, hogy két ember milyen messze lakik egymástól. Van olyan, hogy 1 hónapig nem látják egymást, mert mit tudom én, apámnak dolgoznia kell szombaton is, akkor nem mindig megy el.

Csak a kérdés, hogy a lány mennyire akar téged. Meg azért még fiatalabb korban szerintem eléggé megbízhatatlanok az emberek.

Felnőttek jobban átértékelik a kapcsolatukat, tudják hogy nehezen találnának mást. Egy fiatal még nem így van vele, mert ott a temérdek lehetőség, hogy valakit megismerjen.


Te tudod, de szerintem egy próbát megér.

2016. márc. 20. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!