Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miről beszélgessek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel mostanában eléggé sokat beszélek. Nem szeretném, hogy unalmasnak nézzen de nem tudom hogy miről beszélgessek vele.
2016. okt. 6. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek a hüvelygombáról...
2016. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
BDSM az jó téma.
2016. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond neki ,hogy bal*-*z vagyok és nem tudok improvizálni.
2016. okt. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A selfbondage is jó téma, esetleg, hogy milyen játékszereket szeret... Vagy például beszélgethettek magasröptű témákról is, pl. hogy "az eldobható papírpelenkák vajon hogyan befolyásolják a föld globális felmelegedését".
2016. okt. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ne is hallgass erre a sok hülyére!

Én amikor ilyenbe keveredek mint te, akkor valami olyan dolgot próbálok témaként feldobni, amit nem beszél meg sok mindenkivel... Mint például:

-mekkorát ürít, milyen a színe és milyen időközönként

-milyen szaga van, ha összepisálja magát és nem mosdik meg egy héten keresztül

-punci túró

-miféle kép szőrteleníti magát, és hol

-szokta tépkedni a seggszőrét, mikor nem tudja leborotválni?

Próbáld meg ezeket, garantáltan nem fog unatkozni... :)

De persze az is benne van, hogy a nőstény nem normális, és gusztustalannak tartja ezeket, de ha ez van, ne habozz, küldd el hamarabb a p*csába, majd találsz valami normálisabb csajszit :)

2016. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!