Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valamit én értettem félre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit én értettem félre?

Figyelt kérdés
Szóval, az a helyzet hogy 18 éves fiú vagyok, idén szalagavatózunk ahol keringőzök egy szintén 18 éves lánnyal. A lány nagyon csinos és kedves, tetszik is nekem. Még tavaly félévkor felkért, amire persze igent mondtam. Reméltem, hogy azért kért fel, mert én is tetszem neki, mert lett volna bőven választási lehetősége táncpartnert szerezni. Most eljött az idő, már próbákra járunk, ahol jól elvagyunk, meg sokat nevetünk, de amikor táncolunk eddig még egyszer sem nézett rám, csak a lábára. Ő még nem táncolt, ezért még kezdő, szóval azt ezzel magyaráznám, hogy nem nézett rám (legalább is remélem). Nem tudom, hogy tetszek-e neki... Úgy gondolom, hogy lehet esélyem, mert magas vagyok, kicsit izmosabb és nem is tartom magam csúnyának, barátnőm is volt már. Nem akarom elszúrni, hogy rányomulok, nehogy visszamondja a táncot és akkor ugrik minden. Hogy deríthetnék ki, hogy teszem-e neki? Nem nagyon ismerjük még egymást, csak párszor beszélgettünk akkor sem sokat, ezért meg szeretném ismerni és járni vele. Köszönöm, ha végig olvastad, a hasznos választ pedig pláne. :)

2016. okt. 8. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, h zavarban van, azert nezi a labat, h ne piruljon el?
2016. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért a lábát nézi mert nem mer tánc közben rádnézni.(Fogalmazás befigyel 😂) Tuti hogy tetszel neki!
2016. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért nem néz rád, mert tetszel neki, tuti. Beszélgess vele.
2016. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. okt. 8. 21:10
 5/8 anonim válasza:
tied :)
2016. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazán nics mit!Sok szerencsét! 😉
2016. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. okt. 8. 21:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél türelemmel. Lehet azért nem néz rád mert zavarban van.
2016. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!