Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek az jó hogy sok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domaházy Ákos kérdése:

Szerintetek az jó hogy sok lány rám van állva?

Figyelt kérdés
Én átlagos fiú vagyok nem menő és nem rock nem punk egyebek szemüveges vagyok hát nincs belőtt séróm meg minden de lehet hogy a jó lelkűségem meg a kedvességem miatt szeretnek velem lenni? xd lehet kitudja szerintetek?
2016. okt. 10. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
32%
Tehát bu**i vagy...akkor ne csodálkozz.
2016. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nah hat sztem egoista vagy és honan veszed h a lányok szerelmesek beléd mármint jo ha kimondják

Nekem van-volt barátom aki fiu és hat nem tartozott a menok kozé és mi pont ezért szerettunk vele beszélgetni cs o azt hitte h akkr o biztos nagyon helyes jóképu...cs azért mert beszélunk vele és mostanra annyira elszált magátol h senki nem akar vele barátkozni lányokközul


de lehet h a te eseted más akkor bocsi


am 1. válaszolo azért mert valakinek nincs belott sérója meg ilyenek és nem "nagymno" még nem b**i (az osztályomban 24 lánybol 4 lánynak tetszenek az ilyen fiuk és 20 nak a normálisak

2016. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!