Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fellángolhat egy régi szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fellángolhat egy régi szerelem?

Figyelt kérdés

Nos, van egy fiú. Még suliban jártunk együtt. Ott nagyon szerelmes voltam belé, de soha sem mertem neki elmondani, mert volt egy nagyon komoly barátnője és nagyon jól ki is jöttek egymással, de annak már vége.

Azóta eltelt néhány év, én is túl vagyok néhány kapcsolaton, sőt sajnos ebbe még néhány egy éjszakás is becsúszott, sőt őszintén szólva csak pár hétre jöttem most haza, mert még egyetemből hátra van egy kevés, Angliában.

Tehát sétálgattam, vagyis egy barátnőmtől mentem hazafelé és összefutottam vele, évek óta először.

Bringázott és rám köszönt, meg is lepődtem, hogy ilyen fekete cuccokban van, mert sose láttam még olyanokban.

Én rettentően örültem, ugyanolyan kis kedves, gyermeki hang aki ötszáz kérdést feltesz mielőtt válaszolna az enyémre :)

De olyan furcsa volt, és végül el is mesélte, hogy volt egy lány, egy lány akit meglátott, aki most minden gondolatát kitölti. Akit mindenhol keres, minden mozgó és élő dologban. Akinek a csókjáért lemondana a világ összes ízéről.

Persze tudja ki a lány, és a lány is tudja mindazt amit érez de ahogy elmondta rögtön megéreztem, hogy ez valami olyan dolog ami vele történt, hogy soha nem lehet az övé.

Persze nem hibáztatta a lányt, de én őszintén szólva nagyon felhevültem, mármint azon, hogy miket mondtak neki.

Elküldte az a lány egy melegebb éghajlatra, én pedig nem is értettem.

Mármint ő volt az a fiú, aki szerelmesleveleket segített írni másoknak, tehát az a tipikus romantikus.

Borzalmas volt hallgatni ahogy mindaz amire készült, a kis irodalmár, filmzseni meg született művész, akivel ha elmész egy múzeumba mindent elmond neked, hogy mindez ennyire ellene fordult.

Aztán még beszélgettünk, többnyire a filmterveiről, hogy mindenki horror mozikkal bombázza, de azonnal jön a mélység ha elbukik a film.

Megadtam neki a számomat, de félek, hogy nem fog hívni.

Eddig úgy hittem, hogy azok az érzések rég elmúltak, de most mintha előjött volna újra.

Nem tudom mi miatt, talán csak az, hogy átéreztem a történetét vagy tényleg?

Hogyan és miképp tehetnék az ellen amit érez?

Mármint ha van egy lány akibe szerelmes, akkor én, hogyan jöhetnék a képbe?

Nem lenne tolakodó, udvariatlan?

Nem tűnik úgy mintha csak kihasználnám az alkalmat, hogy most sebezhető lett?

Vagy nekem is van jogom hozzá, ahhoz, hogy vele legyek, főleg hogyha én tudnék is vele bánni?


2016. okt. 12. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Úr Isten ez a sztori nagyon cuki.😍😍 Szerintem először csak beszélgessezek abból le tudod szűrni,hogy mit szeretne és,hohy bejösz e neki. De hajrá
2016. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Berserker88 ***** válasza:
Így egy hónap távlatából, ha még nincs vele, akkor mi itt a kérdés? Plátói szerelem. Nincs ebben semmi, én is voltam reménytelenül szerelmes, de ha jött egy másik lány aki jobb vagy legalább reálisabb volt számomra simán magamhoz tértem. :) Itt is igaz az alpári mondás, hogy amíg nem fekszenek rajta... Ha azóta együtt vagytok gratulálok, ha nem akkor ne add fel. Csak ha már végképp reménytelen a helyzet. :))
2016. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!