Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért hátrál mindig vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrál mindig vissza?

Figyelt kérdés
Egy sráccal elkezdtem kavarni még januárban. Nagyon édes volt,bele is szerettem. Többször randiztunk is. De mindig mikor úgy érzem végre össze fogunk jönni, képbe kerül a volt barátnője,és állandóan őt választja. Mikor szakítanak megint kavarni kezdünk,és ismétlődik előröl a folyamat. Mintha a csaj direkt csinálná,hogy nehogy össze tudjon jönni valakivel. De ez sajnos a srác részéről is igaz,mert egyszer a randinkról lépett le,mikor megtudta,hogy találkozott valakivel a csaj,és beszélni akart vele. Persze ezt úgy állította be,hogy csak barátok,de másnap már együtt is voltak. Mit gondoltok,lesz valaha lehetőségem arra,hogy össze jöjjek a sráccal vagy hagynom kéne a fenébe? És ezt miért csinálják állandóan?

#veszekedés #randizás #kapcsolat #szakítás #új szerelem #zűr #régi szerelem #Zavaros kapcsolat #kibékülése #össze tőrt szív
2016. okt. 4. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Hagyj idot neki, h teljesen leakadjon az exerol. Ha turelmes vagy, akar osszejohet, de ha ugy erzed nem szereted annyira, h kitarts mellette akar evekig, akkor szerintem hanyagold a fiut, mert csak fajdalmat fog okozni.

A fiu nem szeret annyira, h elhagyja erted az exet..

2016. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!