Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kaphatnám vissza Őt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatnám vissza Őt?

Figyelt kérdés

A párom vasárnap szakított velem 2 év után, mert ellaposodott a kapcsolatunk és azt mondta boldogtalan így. Próbáltam beszélni vele, hogy ezt meg lehet oldani, ne dobjon el ilyen gyorsan 2 évet magától.

Nagyon keményen tanul az iskolában, alig veszekedtünk, inkább az volt a probléma, hogy hétvégente találkoztunk (így nekünk jó is volt, mert volt egymásra időnk, nem csak 10 percünk) és nem mentünk sehova, csak otthon voltunk. Az utóbbi egy hétben nekem is feltűnt, hogy kezdünk laposak lenni és pont a következő hétvégére szerveztem is egy programot, de vasárnap szakított...

Én még nagyon szeretem őt, másra rá sem tudok nézni.


Köszönöm a segítséget.


19/L



#szerelem #lapos kapcsolat
2016. okt. 12. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta, h ő igy nem boldog, akkor ne eroltesd. Hagyj neki időt, lehet közben rájön hogy megis te vagy az igazi. Egy kis szunet nem art;) szurkolok!
2016. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább a továbblépésen gondolkozz, azon hogy fiatal vagy és van ezer másik srác. És remélem olyan akivel nem csak otthon ültök majd, hanem éltek...
2016. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Semmi problémám nincs azzal, hogy otthon ülünk, mert ilyen típusok vagyunk, nem szeretünk sok ember között lenni. És igen, pont ezért találtam ki programot, hogy szombaton ne az legyen, amit már megszoktunk.
2016. okt. 12. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!