Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kaphatnám vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatnám vissza?

Figyelt kérdés
sziasztok 18/L vagyok és tavaly jártam egy fiúval, aki az osztálytársam, de én hülye szakítottam vele, és azóta is mardos a bűntudat,hogy hagytam elmenni, azóta is folyton rá gondolok, de az a baj, hogy még mindig osztálytársak vagyunk, és jövőre is azok leszünk, de ugyan olyan jóban vagyunk, mint az előtt, továbbá gond még az is, hogy a beszélgetéseinkben mindig kikerüli az igen vagy nemleges választ, így nem tudom, hogy érez irántam, de folyton engem néz, mit tegyek, menjek oda hozzá és valljak neki szerelmet, ha igen, hogy tegyem meg, én olyan nyuszi vagyok ehhez, kérlek segítsetek!

2016. ápr. 21. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Odamégy, hogy sajnálod ami történt és ha gondolja újrakezdhetnétek, mert te még mindig szereted. Valami ilyesmi. Menni fog :)
2016. ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mindenképpen valld be neki az érzéseidet. Az, ha szakítás után is jóba vagytok az mindenképpen jó dolog és lehet, hogy csak azért kerüli az egyenes válaszokat, mert fél, hogy valamit félre értelmezett és nem akar beégni előtted. Elvégre is te szakítottál vele, szóval jogosan hiheti azt, hogy nem lenne esélye újra. Egy próbát mindenesetre szerintem megér:)
2016. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!