Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert nem fogad el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem fogad el?

Figyelt kérdés

A baratommal lassan 7 honapja leszunk egyutt, de meg mindig ugy erzem, hogy nem fogad el teljesen.

Ha nem egyezik a velemenyunk valamiben, allandoan eroskodik, hogy az ove az igaz. Kepes mindenfele bizonyitekokat szerezni, es megváltoztatni a gondolkodasmodom.

Ha valamiben jobban teljesitek, vagy ugyesebb vagyok, soha nem kapok tole egy kedves mosolyt sem erte, hanem csak hogy "persze, neked minden megy, nekem meg semmi..."

Az izlesem is keptelen elfogadni, en sokkal inkabb a szinesebb es erdekesebb dolgok fele hajlom, érdekelnek az extrem hajak, piercingek, meg ilyesmik, es ezektol is el akar tiltani, azt mondta, szakit velem, ha ilyet csinalok..

Elehem van mar ebbol.

Mit vsinaljak?



2016. okt. 15. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben szakítanék vele.Ne változz meg más kedvéjért bár gondolom nem is akartál
2016. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De egyebkent nagyon szeretem, csak idegesit, hogy mindenben meg akar valtoztatni...
2016. okt. 15. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Te lehet szereted őt, de ő nem hinném hogy annyira szeret ha megakar változtatni... A legjobb dolog a szakítás lenne..
2016. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Így van. Ha ennyire önző, ez nem fog változni. És, ha ennyire meg akar Téged határozni, akkor nem Téged szeret önmagadért, hanem egy képet, amit ő kialakított.
2016. okt. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!