Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Engem szeret, de más tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem szeret, de más tetszik neki!?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk a baràtommal,és megkérdeztem,hogy neki mi tetszik bennem mire ezt mondta:Gyönyörū szemeid vannak,és jó a pics@d,de azt ell kell mondjam neked,hogy én téged szeretetlek,de màs làny (is) tetszik!

Teljesen kiakadtam ezen,nem làtom értelmét,így tovàbb folytatni a kapcsolatot!


Szerintetek igazam van,vagy ti mit tennétek ilyen helyzetben?


2016. okt. 15. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha a barátnőm lennél és én mondanék ilyet, akkor nem lepődnék meg, ha kapnék egy marha nagy pofont... szerintem szakíts vele.
2016. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Neked nem tetszik más fiú? :D Tetszik, max nem vallod be - magadnak sem - :)

Mellesleg volt egy kiváló gondolatod, ami mindig mindenre megoldás a párkapcsolatokban: szakíts - ha nem esett le, akkor ez szarkasztikus volt -.

2016. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 Ugyan már, ne legyünk már ilyen megalkuvók. Biztos vagyok benne, hogy neked is tetszik más lány a barátnődön kívül - már ha van -, max nem vallod be neki, tehát nem tartod be a párkapcsolat első számú szabályát, az őszinteséget, ami szerintem nagyobb "bűn", mint ha tetszik valaki, ami amúgy tök természetes.
2016. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az h mas lany is tetszik neki az nem szakito ok. Mondjuk ha valoban a fentiek szerint fogalmaz akk eleg nagy paraszt.
2016. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2! Hűséget fogadok nem vakságot, de azért a kérdésben lévő történet elég durva, nem? A véleményem írtam, nem kötelező vele egyetérteni, én ilyen vagyok. Ez van... #1
2016. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!