Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megtetszett egy albán srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy albán srác mit tegyek? Help

Figyelt kérdés

20 eves en meg 17

Igaz hogy csak átverne meg kihasznalna?

Mert most ahogy beszelunk nagyon aranyos meg mindig cukikat ir... De felek hogy atver vagy nem tudom...

1 eve el magyarorszagon

Szerintetek mi legyen??

Menjek bele esetleg a kesobbiekben parkapcsolatba vele, vagy felejtsem el?:/


2016. okt. 16. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Minden albán gonosz...ez köztudott...
2016. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De o olyan kedves velem...
2016. okt. 16. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:
A kérdés h mit gondol a nőkről...és milyen a roluk alkotott véleménye képe...ez kultúrából adódóan simán lehete más, de az is lehet h pont nem más. Ismerd meg erről az oldaláról. Ha bizalmasabba lesztek és barátok is akkor beszélj vele vallásrol családrol ahogy ezekről beszél abbol minden embernél sokminden kiderül :). Sok sikert a megismeréshez!Ne itélj előre, de légy óvatos és körültekintő :)
2016. okt. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nyilván aranyos. magához édesget,bezár,felhízlal,és megsz.
2016. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: Igazad van. Minden albán ezt csinálja ,még a nők is!
2016. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia nekem koszovoi alban parom van 18 eve elunk egyutt ,meg gimibe jartam mikor megismerkedtunk .Azota Spanyolorszagba elunk en rola csak jot tudok mondani nyilvan nem is lennenk egyutt ha nem igy lenne ,18 ev utan is imadjuk egymast nemreg szuletett meg a kislanyunk .Viszont sajnos szerintem ;ahogy latom sokan egyaltalan nem ilyenek, az tipustol fugg .Itt spanyolorszagba a legtobben csajoznak isznak fuvescigiznek stb.... A parom koszovoi de azt mondja mindig ,hogy alig van aki megbizhato nem hazudik stb nehez termeszetuek...
2016. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális akkor nyugodtan írj, van tapasztalatom a témában....😊
2016. nov. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!