Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom megbántott! Bocsássam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom megbántott! Bocsássam meg neki könnyen vagy ne? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy együtt megyünk haza, de neki volt még egy kis dolga, sms-ben meg is írta, hogy pár perc és jön, erre lett belőle húsz perc, és amikor megjelent, közölte, hogy még nem tud hazamenni mert meg kell vennie valamit. Én meg ott vártam rá húsz percet, és szerintem jogosan akadtam ki! Sztetek mit csináljak?

2016. szept. 1. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
ÚRISTEN, szakíts vele, ezt nem lehet megbocsájtani, mert dolga akadt, amit megkellett csinálnia, szóval kikell hogy rúgd!!!
2016. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Hallod, van otthon egy bézból ütőm, csak szólj és megyek! Ekkora bunkót már, ki tesz ilyet?Így megbántani embereket, te Úristen!
2016. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

engem 1 órát váratott egy lány télen XDDD a -5 fokban,

másfél évig eggyüt voltunk.

2016. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szólhatott volna, hogy ne várd,mert fontos dolga akadt, de az, hogy megbántott az enyhe túlzás.
2016. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 enderpet válasza:
96%
Te sem lehetsz több 13 évesnél kérdező..
2016. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senki Alfonz ***** válasza:
98%
Van hogy a feleségem órákat vár rám ha tulózázok , szerinted aggódnom kellene hogy beadja-e a válópert ?
2016. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jo rosszul fogalmaztam azt, hogy megbantott.. De mondjuk nem esett tul jol
2016. szept. 1. 18:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Mostakkor ki zuhant le?? és milyen magasról??
2016. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!