Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kellene tennem ebben az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A volt barátnőm bemutatott a volt osztálytársainak egy szüli napi buli alkalmával...volt ott egy csaj aki rohadt jól nézett ki... mind1 nem lényeg nem jutott eszembe h össze jöjjek vele vagy akármi (hiszen volt barátnőm) rá kb 1 hónappal közös megegyezéssel szakítottunk.

Jóba maradtunk és a volt osztálytársaival is tartottam a kapcsolatot.Kifejezetten jóba lettünk... tegnap előtt volt egy szülinapi buli ahová az exem nem jött...

Így elhívtam azt a csajt sétálni akit mondtam h jól néz ki... bementünk az erdőbe.(Azt elfelejtettem hozzá tenno,hogy az én legjobb haverom 3 éve belevan zúgva ebbe csajba és jóba is vannak de a srác nem csinált semmit. elmondta h bejön neki de semmi csók megilyenek.)ugye sétáltunk az erdőben kb 23 órakor és ugye nagyon sötét volt telefonnal világítgattunk.Eltévedtünk. Egyszer csak vmi állat elfutott ezzel megilyesztve a lányt... sikított h fél meg minden és elkezdett magyarázni h itt fog meghalni megilyenek.Én meg megcsókoltam,vissza csókolt.mondtam neki h nem esz semmi baj megvédem. Sétáltunk még mindig ugy egyre hidegebb lett fázott zsibbadt a lába fáradt volt.Mondtam h üljön a nyakamba hozom.kb 30 perc múlva mondta h most már leakar szállni ez neki fura megint csókolóztunk meg minden hajnali 4kor találtunk ki és akkor már ott vártak akikkel ünnepeltünk. És hirtelen vissza kellett térni az életbe. Mi ketten asszem nem járhatunk a legjobb haverom miatt meg az exem miatt.

De mind a ketten jól éreztük magunkat. 16/F



2016. okt. 16. 21:24
 1/5 Stark2000 ***** válasza:

Elég meseszerű. De hát.. hogy hasznos is legyek: a haverodnak meg kell értenie, hogyha 3 év alatt nem lépett semmit, akkor felejtse el a lányt - ezen felül, minek próbálkoznia, ha már veled csókolózott a lány?! Az exeddel foglalkoznék utoljára. Nem akarok tapintatlan lenni, de kit érdekel? Nincs megkötve a kezed. Az érzéseknek meg jobb engedni néha, elhiheted.


16/F

2016. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
amúgy az .D tökre eltudnám képzelni egy filmben :D
2016. okt. 16. 21:32
 3/5 A kérdező kommentje:
de amugy nem tudom.. büntudatom volt.. h a haverom 3 éve belevan zúgva én meg 1 hónapja ismerem és összesen kb 2órát beszéltünk
2016. okt. 16. 21:36
 4/5 A kérdező kommentje:
mármint az este előtt
2016. okt. 16. 21:36
 5/5 Stark2000 ***** válasza:
Ha nem jön be a lánynak a haverod, 6 év is lehet az a 3, nem sok minden fog változni - jó, ezt előre úgysem lehet megjósolni. Szerintem nyugodtan gyere vele össze, vagy hallgasd meg mások véleményét is, ha bizonytalan vagy.
2016. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!