Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit tennétek, ha még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha még nem ismeritek a fiút, eléggé, de már meg akart csókolni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egyik este buliban voltam, és volt egy fiú akit meghívtak, és már egy ideje szemeztünk, mármint sokszor pont ránéztem mikor ő s rám. És akkor egyszer így kimentem az udvarra leülni, és utánnam jött. Beszélgettünk vagy 2 órát, aztán így magához húzott és meg akart csókolni, de elfordítottam kicsit a fejem, és csak puszi lett. Nem éreztem volna olyan rossznak, vagy helytelennek, de féltem, mert még nem csókolóztam, és lehet ezért tettem ezt.Szerintetek ez lehet egy ok arra, hogy már ne is keressen? 16/l

2016. okt. 16. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát végül is ő lehet ezt úgy fogta fel hogy visszautasítottad, de nem biztos... Lehet megértette hogy korai lett volna, de egy kis csalódás mindenképp érte, Szval ez jó kérdés, ha akarsz tőle valamit lehet neked kell lépned ha már nem keres vagy az is lehet hogy láttad h nem vagy könnyű préda és azért hagy a francba... Nem látom át a dolgot mert nem voltam ott nem ismerlek téged se meg a fiút se, fogalmam sincs.
2016. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Végülis, ha ez annyira megbántotta volna, szerintem elment volna egy kifogást keresve, de mégis ott maradt velem hiába hívták. Viszont nem akarok ráírni, mert az egy kicsit szerintem gáz lenne. És egész nap csak rá tudok azóta gondolni.
2016. okt. 16. 23:16
 3/5 anonim válasza:
Várj egy picit és írj rá. De ne legyél túl rámenős. Akkor meglátod, hogy még érdekled-e. Említsd meg a bulit, mondd meg, hogy jól érezted magad vele. Aztán figyeld a reakcióját és szerintem te is le tudod majd venni mennyire jössz be neki ;)
2016. okt. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz ha te kezdeményezel, de az is igaz hogy ha érdekled ő fog rád írni és ha képes volt utánad menni stb... Akkor lehetséges hogy rád is fog, de ha mégsem és neked meg fontos nem várhatsz rá érted... Mert nem lesz belőle semmi, és akkor na... érted....
2016. okt. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, értem, kb, viszont nem tudom megérteni, hogy miért nem keres, ha ott azt mondta, hogy bír, és látszott, hogy igazat mond, ha én kezdeményeznék, az engem sértene és az önbizalmamat valamilyen szinten, hogy én futok utána. És ha nem ír, azzal végülis lehet, hogy azt akarja üzenni, hogy "csk unatkoztam és odamentem ne higyj többet benne"
2016. okt. 16. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!