Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire lehet komolyan venni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet komolyan venni egy ilyen srácot?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy fiúval, már-már közel vagyunk, hogy összejöjjünk, de egy kicsit hezitálok miatta. A srácnak már több barátnője is volt (egészen pontosan 9), de ennél többet nem nagyon beszélt róluk. Nyilván nem is várom el hogy mindegyikről részletesen beszámoljon, csak nekem ez lenne az első kapcsolatom és kicsit félek tőle. Valamint nem tudom hogy tényleg tetszem-e neki. Lehet az önbizalomhiányom miatt kétketek benne, de sosem gondoltam volna, hogy egy olyan srác mint ő valaha szóba fog velem állni. Ő sokkal népszerűbbnek is tűnik nálam és bár tudom hogy nincs sok jelentősége, de ahogy megnéztem pár képét fb-n hát..kb minen csaj rá csorgatja a nyálát és míg engem nem érdekelnek az ilyen dolgok, nem tudom hogy miért pont engem választott. Sem szép nem vagyok annyira (ettől függetlenül vannak akik szerint az vagyok), sem olyan ember aki szeret a középpontban lenni. Teljesen átlagos vagyok vele ellentétben.


17/L (ő 19/F)


2016. okt. 18. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem probalod ki sose tudod meg milyen lett volna... de azert csak kello ovatossaggal a 9 es szam nem keves ebben a korban lehet nem tud rendesen kotodni de az is lehet h csak nem volt szerencseje
2016. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek se téged, se a srácot, de 19 évesen 9 barátnő azért na... álljunk már meg...


Kicsit gondol bele, elhiszem, hogy elbódít, hogy "híres meg mindenki a nyálát csorgatja rá", de a 9 az még is csak 9... van akinek egész életében nincs ennyi :P


Bár hangsúlyozom nem ismerem egyikőtöket se, de jól gondold meg, az első szerelem akár meg is maradhat hosszú ideig...


Sok szerencsét :D


F

2016. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most ez a szám nem jelent semmit. Egyáltalán nem biztos, hogy az ő hibája.

Nekem is volt már 5 barátnőm 15 évesen. De megsúgok valamit...én még nem vetettem véget kapcsolatnak, valami kifogást mindig találnak..

Szóval lehet nem a srác körmére kell nézni.

2016. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!