Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van rá esély,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van rá esély, hogy komolyan érdeklem a srácot?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Több fiúval is belekezdtem már életem során ismerkedésekbe de sokaknál azt tapasztalatom hogy előttem pár hónapokkal ért vége egy komolya kapcsolatuknak, egy nagy szerelemnek, és félek hogy én ezt senkinek sem jelenthetem, mert ettől félek hogy mivan ha valaki az exéhez akar majd hasonlítgatni. Mondjuk azzal élték át az első szexet stb.

Van egy srác neten ismerkedtünk össze nagyon szimpatikus. Szinte mindig rám ír, egyidősek vagyunk. Viszont mesélte mert vhogy beszéltünk ezekről a dolgokról, hogy ő kb 4-5 hónapja szakítottak a bnőjével, de nemis az ő részéről ő folytatni akarta ezért nehezn heverte ki de túl van rajta. Kb 1 év 3 hónapot jártak. Én nem hiszem el hogy majdnem félév alatt túl lehet ezen lenni ha szerelmes volt.. és randira hívott de nem tudom elhinni hogy komolyan érdekelhetem, mi van ha kell neki valaki akivel sikerül elfelejteni az exét és erre kellenék neki? Meg tök normálisan és jókat beszélünk mindig megjegyezni hogy rég beszélt értelmes lánnyal. Bizonytalan vagyok a találkozót illetőleg.. mit tegyek? Még nem volt komoly kapcsolatom.:/

17L


2014. máj. 2. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem találkozz vele! Lehet, hogy tényleg próbálja túltenni magát az exén..és nyitni más lányok felé! FELÉD! nem garantálja semmi, hogy nem fog megbántani, de még csak 17 éves vagy :) Neked sem Ő lesz a férjed! Nyugodtan ismerkedj vele :)


26/L

2014. máj. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak azért vagy bizonytalan, mert nem volt még komoly kapcsolatod. De még nagyon fiatal vagy. Nincs olyan hogy x idő kell egy volt kapcsolat elfelejtéséhez. Valakinek évek mennek rá, és akkor is mindenkit hozzá hasonlít. Lehet hogy ő is el akar kezdeni barátkozni hogy ne a régire gondoljon, de te ezzel ne foglalkozz. Ne akard görcsösen űberelni a régit, és ne akarj annyira megfelelni. Engedd hogy ő akarjon megfelelni neked. Legyél magabiztos és vidám, akinek jó a társaságában lenni. És figyelj arra hogy neked mi a jó az ő társaságából. Engedd hogy ő akarjon neked megfelelni. Sok sikert kívánok.
2014. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!