Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez még nem korai?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez még nem korai?

Figyelt kérdés

Igazából egy olyan osztályközösségbe csöppentem,ahol az osztálytársaim szerintem nagynak érzik magukat,elvárják,hogy mindenkinek legyen valakije(pasija/csaja).

Én ezt még korainak tartom. Barátnőmnek van egy jó kapcsolata,másiknak alakulóban,

Én így egy kicsit lemaradattnak érzem magamat.

De szerintem ez még akkor is korai.

13/l



2016. okt. 20. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is korai. Jól gondolod.

Ha még nem lesz barátod 1-2 évig, hidd el nem maradsz le semmiről sem.

2016. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Stark2000 ***** válasza:
Korainak is mondanám, meg éretlennek is (már mint osztálytársaid). Alaptalan és hülye felfogás, hogy mindenki tartozzon valakihez, főleg ennyi idősen. Igaza van az elsőnek, semmiről nem maradsz le..
2016. okt. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Manapság újra az az általános hogy 13 évesen veszitik el. Látva hogy hogyan viselkednek, nem lett okosabb vagy érettebb a generáció, csak játszak a felnőttet. Még nem elég érettek sem szexuális sem pedig romantikus kapcsolathoz. Én az oviban voltam először "szerelmes", ez is olyan. Azt hiszik ez az, de még túl fiatalok. Ne aggódj, nem leszel ettől rosszabb vagy kevesebb
2016. okt. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
#3: Manapság beszoktad kapni?
2016. okt. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 13 évesen volt először barátom...hát arra jó volt hogy tapasztalatot szerezzek és hogy benőjön a fejem lágya :D

Szóval rájöttem hogy nekem is korai volt még ez.

2016. nov. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!