Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Félreléptem a barátnőm mellett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreléptem a barátnőm mellett. El kéne mondanom neki?

Figyelt kérdés

Tudom, most sokan elítéltek emiatt, azonban soha egyetlen egy barátnőmnél se léptem félre, ha szerettem ha nem. Viszont a barátnőmmel alig 1 hónapja ismerjük egymást, még nem komolyodtak be a dolgok ( részemről legalább is nem annyira ), neki pedig úgy mond vannak már most idegesítő problémái, ami miatt sajnos mindenki elhagyta, vagy félre lépett mellette. Egyszerűen telhetetlen, önbizalom hiányos és bár most vállalok munkát ami költözéssel is jár, érzem, látom rajta hogy nagyon zavarja és nem tetszik neki. Én fiatal vagyok, nagyon sok párkapcsolatom tönkre ment már és általában én csalódtam nagyot, mert mindig komolyan gondoltam a kapcsolataimat. Soha nem léptem félre, vagy tettem bármi rosszat ellenük, velük, egyszerűen le lettem pattintva, rám untak, találtak jobbat.. Mivel ilyen friss a jelenlegi kapcsolatom és kicsit csalódott vagyok a másik nembe kapcsolatilag , meg a költözésem is hozzátesz a dolgokhoz így nincs bűntudatom. A barátnőmmel személyesen amúgy jól elvagyunk, bár már most vannak viták és nem tudom " megnevelni " . Gondolok itt arra hogy az elmúlt két hétben utaztam mindenhova, dolgoztam szerveztem ezt meg azt, az volt az első dolgom hogy összefussak vele, de ő szerinte én biztos csak lekoptatom ezzel is.. Emberileg azonban tényleg nagyon jó lány, de nehéz-nehéz. Én ezt a félrelépésem nem tudom hova könyvelni, egyszerű ismerkedésnek, meg fiatalságnak tudtam be, bűntudatot viszont ennyi idő után nem érzek. Bennem nem alakult még ki a szerelem érzése, az alapvető hibák, problémák miatt, de fejben azt is tudom, ha picit sikerülne "megnevelnem" elfelejtettni vele ezt az önbizalom hiány dolgot, akkor szuperül mehetne ez a kapcsolat és én sem érezném azt hogy karika gyűrű van az ujjamon 1 hónap után.. Ez nem egészséges a részéről, bár megértem őt és valahol terelgetni és segíteni is próbálok neki..

Igazából a kérdésem lényege, hogy így a leírtak után, elítélendő a dolog és mondjam el neki és bántsam meg, vagy ha úgy érzem hogy nekem ebből nem lesz lelki ismeret furdalásom, és még korai fázisban vagyunk és lehet komoly a dolog inkább seperjem szőnyeg alá. Esetleg ha valakivel beszélhetnék erről privát üzenetben, jól esne, mert amúgy tanácstalan vagyok mi helyes mi nem ebben az esetben.



2016. jún. 29. 23:49
 1/6 pallale válasza:
33%
szia, szerintem ne mondd el neki, nem lesz baj csak máskor ne csinálj ilyet. Ezt az önbizalomhiányos dolgot meg kerek perec mondd meg neki! Ja meg gondolom bókolni is szoktál:) ilyen dolgokkal én is küszködöm sokszor de a barátom naponta megerősít és mond valami szépet amitől sokkal jobban érzem magam :)
2016. jún. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
tesó elb***sztad legalább ne magyaraznad meg...
2016. jún. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan majdnem minden nap elmondom neki, hogy zavar, értse már meg, de semmi. Valami majd lesz, kíváncsi voltam a véleményekre :) Köszönöm
2016. jún. 30. 10:14
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Igen, mondd el neki.....

Egyébként ilyen hosszú felelősség hárítást még soha nem hallottam,mint a tiéd...... egy megcsalást az ég világon semmi nem indokol.

2016. jún. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

"ilyen hosszú felelősség hárítást még soha nem hallottam,mint a tiéd"

Igaza van ! Meg kit érdekel , hogy az előző kapcsolataidban nem csaltál meg senkit ????? Most ez a kapcsolatod van . Ha nekem ezzel dobálóznál biztos tökön rúgnálak.Meg bűntudatot sem érzel ??? Akkor minek vagy vele együtt ? Te egy szerencsétlen puha p*cs vagy!

2016. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ne mond el neki mert azzal elrontod az egész kapcsolatod ha tovább sem jön össze köztetek akkor szakítás vele 21/F
2017. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!