Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Alulról súrolom a 16 (/L)....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alulról súrolom a 16 (/L). életévemet. Hogyan vegyek síkosítót?

Figyelt kérdés

Még csak a pettinget is most kezdtük a barátommal és hát odalent egy kicsit nagyon száraz, szerintem egyiptom sivatagjai nedvesebbek és így nem túl kellemes. De csak nem állíthatok be egy boltba cukin hogy "jónapot csak egy síkosító lesz"

Hogy oldjam ezt meg?


2016. okt. 21. 01:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiába nem nedvesedsz be. Biztos készen állsz erre? Attól hogy jó érzés,még nem biztos hogy fel is készűltél rá. Szerintem ezt gondold át. De ha még így is síkosítót akarsz venni akkor sminkeld ki magad jó erősen és meny be a dm-be. Nem fog később felismerni az eladó mert naponta kiszolgál egy csomó embert. Ha meg mégis emlékezne rád akkor meg a smink miatt nem bír majd beazonosítani. Vagy ha ez sem jó akkor kérj meg valakit aki idősebb nállad és nem szégyenli.
2016. okt. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Veszel vazelint, azt nemcsak sex shopba lehet kapni.

De zsírt is használhattok.

2016. okt. 21. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem? Mi köze hozzá?
2016. okt. 21. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Zedricht ***** válasza:
100%

Bemész egy boltba és veszel.

A gumit is odaadják.

2016. okt. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
neked nem síkosító kell hanem másik pasi, ha normálisan csinálná a bugyidba se kéne nyúlnia ahhoz hogy nedves legyél
2016. okt. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek azokkal a válaszokkal akik szerint másik pasi kell neked. Erről az jut eszembe, mikor az öreg faszi elhiteti a tini lánnyal, hogy "azért puha, hogy ne fájjon".
2016. okt. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 October15 ***** válasza:
100%

Hmm most nem azért de egy 16 éves lányt nem bír benedvesíteni?:D Nem mondom, hogy az olyan mint elvenni egy gyerektől a nyalókát... sokkal inkább olyan mint rohamosztagosnak mellélőni 20 méterről. :D A világon semmi sem biztos.. kivéve az, hogy egy rohamosztagos nem talál el.


Szvsz nem a síkosító megvételével van a probléma, bemész és veszel egyet nem nagy kaland. Bár szerintem jobban járnál ha betanítanád a fiúd olcsóbb is meg nem is kell boltba menni.


24F

2016. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Mond a srácnak, hogy nyalja egy kicsit a csiklód, változni fog a helyzet. Ha nem, cseréld le a gyereket
2016. okt. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Komolyan, a föld megérett a pusztulásra. Kitettem ezt a kérdést, és kapásból 3, harmincas éveit taposó férfi írt rám hogy nincs-e szükségem tapasztalt férfira. Ha most bármelyikük olvassa ezt, üzenem nekik hogy ez szánalmas és nevetséges.
2016. okt. 21. 16:58
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, nem kellene egy tapasztalt férfi neked? Végig tudom csinálni a Tyrian 2000-t úgy hogy az összes titkos pályát megtalálom és egyszer se halok meg! :$ hát nem vagyok főnyeremény? :DDDDDD

Nagyon nevetek :DDD

2016. okt. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!