Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Elköteleződjek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Elköteleződjek? Nem tudok dönteni

Figyelt kérdés

Sziasztok, szóval van egy lány, akivel az utóbbi időben egyre többet beszélgetünk, és nem tudom eldönteni, hogy tetszik-e vagy sem. Előző kapcsolataimban mindig kihasználtak, palira vettek, szóval kicsit elment a bizalmam az emberekből. Ezért nem merek beleszeretni 100%-osan. Szerintem bejövök neki, sokat szokott dicsérni (de jól nézel ki, stb) , nevet a vicceimen, együtt érez velem, meg mindig van miről beszélnünk. De nem tudom hogy hozzam fel ezt a témát, mert a kölcsönös tetszés bár megvan, de félek mi lesz, ha összejövünk, és nem fog működni a kapcsolatunk :/ nem akarnám megsérteni, mert most nagyon jóban vagyunk. Szóval nem tudom eldönteni, hogy akarjam-e vagy nem. :| hogy jöhetnék rá biztosan? 19 éves vagyok, ő 18. Kicsit azért is félek, mert rendes kapcsolatom nem volt még, ami egy hónapnál tovább tartott volna.

Előre is köszi a válaszokat?


2016. okt. 22. 13:24
 1/3 Rebe17 válasza:

Szia:)

Ha kölcsönös akkor nem kell aggódnod. Hívd el randira, menjetek el kettesben sétálni valamerre üljetek be valahova kávézni, hogy jobban megismerd. Nem hajt a tatár nem kell elsietni. A csalódások elbizonytalanítják az embert ez így van, de attól még mások el is tudják ezeket veled feledtetni. Bízni a legnehezebb, de ha úgy érzed, hogy ő nem olyan lány aki megbántana akkor bátran vágj bele. Az élet rövid, használd ki és ne félj az ismeretlentől!:) Még sokat fogsz csalódni az életben de ezek megerősitenek majd. Merj élni! És mindig legyen önbizalmad. És ha fontos neked a lány és te is neki akkor ne hagyd elmenni. Hidd el az egyik legroszabb mikor reménykedik és még sem jön össze majd magában keresi a problémat, hogy mit rontott el.Szóval én azt mondom ne félj és próbáljátok meg.;)

2016. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
fontos, de ha mégsem jönne össze a kapcsolat, akkor sajnálnám, és csak neki lenne rossz :/ én meg rosszat nem akarok neki
2016. okt. 24. 16:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el egy randira és majd meglátjátok mi lesz. Legalább próbáljátok meg..
2016. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!