Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van okom aggodalomra? 😌

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggodalomra? 😌

Figyelt kérdés

Baratommal lassan 1 es fel eve leszunk egyutt. O vilagbajnok sportolo..emiatt be is van rendessen osztva a mindennapjai😊Amivel nem is lenne baj, mivel altalaban hetente 1-2x idot tud szakitani ram 5-6 ora erejeig vagy epp nalam alszik(kollegista)

1 ev van koztunk, o most vegzosUgye a sulijaink egymas mellett vannak..es ugye a szallagavatora mindenki a parjaval vagy ismerossel megy, tobbiek meg pedig az osztalytarsukkal tancolnak😄

Az lenne a proglemam h engem a baratom nem kert fel..(14 evig tancoltam)inkabb az osztalytarsaval megy..masik proglema h meg meg sem hivott..azt mondta h megvan szabva h hany embert hivhat meg es az en helyemet odaadta a legelso edzojenek (nagyon fontos szerepet jatszott az eleteben cimszoval)

Nagyon rosszul esett h meg meg sem hiv..pedig tudja h szivesen elmentem volna..

Masik meg h mult heten nem is talkoztunk, mivel h elvileg nem volt ideje, de mikor meg volt akkor meg felnott meccset nezett a csapattarsaival egybol edzes utan..nekem nagyon hianyzik es szerettem volna vele talkozni, de ezek szerint en nem vagyok neki annyira fontos h par ora erejeig idot szakitcson ram, mikor epp nem "unatkozik"

Valakinek otlete h mit tudnek csinalni?

Valaszokat elore is koszonom


2016. okt. 22. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudom nehez dolog, de az lenne a legjobb ha ezeket elmondanad neki, hogy rosszul estek. Nem kell osszeveszni, csak beszeljetek meg.
2016. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mond el neki, hogy neked rosszul esett, és hogy hiányzik neked
2016. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!