Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Régebben nekem adta a szépet....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben nekem adta a szépet. Aztán valami történt. Most a szemem láttára egy másik lánynak. Ugyanazt. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
nekem már nem számít a srác. csak zavar, hogy egykor nekem mondta ugyanazokat, most meg másnak, és előttem teszi mindezt. sose voltunk egy pár
2016. okt. 23. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavar akkor érdekel, ha nem érdekel, miért zavar?


Még te sem tudod mit akarsz.

2016. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Abszolúte adom amit az első írt. Nyilvánvalóan irigykedsz, a másik lányra, ha zavar a dolog, de nem arra hogy a srác adja neki azt amit ad, hanem magára arra amit ad neki. Gondolom szeretethiányod/figyelemhiányod van vagy ilyenek. Vagy rosszul gondolom?:) Tenni? Nagyon semmit, ne avatkozz bele az ő ügyükbe, mert nem velük van problémád.(még ha úgy is hiszed.) Magadban van egy űr, amit ki kellene töltened valamivel:)
2016. okt. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is kicsit hasonlo tortent mert nalam az volt egy sraccal beszeltem mar majdnem fel eve de volt par honap kihagyas mert ossze vesztunk na mindegy es aztan ram irt hogy o beszelgetni szererne mert jo volt velem beszelgetni meg hianyzik neki beszeltunk par honapot aztan pl.penteken(nem mostanaban) irta nekem hogy o tobbet akar mint baratsag erre irtam neki hogy en meg nem (megvolt ra az okom es ezt o maga is tudta hogy azert mert anno o b_szta el) erre vasarnap mar kiraktak az ujdonsult baratnojevel hogy "kapcsolatban"..1 teljes nap telt el es o mar rogton mas lannyal jar..es igen ez engem bantott es zavart es nagyon rosszul esett es a fiu meg nem ertette hogy mert nem akarok vele soha tobbet vele beszelni..komolyan ilyen h_lyek a fiuk? Vagy csak en fogtam ki ilyen h_lyet? 17/l
2016. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!