Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnék egyszerűen én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék egyszerűen én is tovább lépni?

Figyelt kérdés
Ném rég tudtam meg hogy a barátnőm megcsalt. Szakítottunk, de azota többször találkoztunk és lefeküdtünk. Viszont tudom hogy járkál srácokkal ide oda és irogatnak neki. Mit tegyek?
2016. nov. 1. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
el kell engedned. Ha szükséged van ilyesmire, akkor pl menj el haverokkal sörözni, berúgni... Vagy merülj el valami hobbiba. Igazából akármi, csak tereld el a figyelmed, és próbálj ne is kommunikálni a csajjal. Zárd ki addig az életedből, amíg már nem fog hiányozni.
2016. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj meg, de te normális vagy ember? Megcsalt, szakítottatok, te lefeküdtél vele többször de másokkal is kavar és ezek után te még valamit tenni is akarsz? Ne haragudj, de ez a lány nem más mint egy ribizli, szebb szót nem tudok rá mondani. Hány évesek vagytok? Hova tart ez a világ...
2016. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már a gondolata, hogy nem tudsz tovább lépni egy ri**ncon, nálam már agyf***t eredményez.
2016. nov. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!