Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok megbízni egy nőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok megbízni egy nőben sem. Nem szeretném a mártírt játszani, gyűlölöm az ilyen típusú embereket, mint mait most én képviselek, de egyszerűen nem bírom tovább magamban tartani: félek a női természettől/ösztönöktől. Mi lehet erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Egy kapcsolatban vagyok benne, 2-3 hónapja tart és a hölgyemény előtt nekem volt két komolyabb kapcsolatom, mind a kettő úgy ért véget, hogy nem voltam eléggé biztos magamban, nem kimondottan tudtam, mit szeretnék az életben, emiatt a férfiasságom is csorbulhatott az akkori párjaim szemében és megcsaltak. Egyszerűen félek attól, hogy ha nem felelek meg, előbb utóbb bejön más jobb/figyelmesebb/erősebb egyén és a női természet pedig olyan, hogy irtózik attól, hogy egyedül érezze magát. Fél attól hogy magára marad, pláne ha nem egy "férfi" áll mellette és azonnal keresi az alternatívákat. Nekem extra türelem kell szerintem, ahhoz pláne hogy kiteljesedjek. Küzdök a félelmeimmel de egyedül nem fogok tudni ezekkel megbirkózni, mert hiába alakítok ki valamit elméletben, a gyakorlat a lényeg. Félek attól, hogy pofára ejtenek állandóan. Lehet egy szar alak benyomását keltem, meg lehet jönni azzal, hogy na ne legyél már puha****, de kérek mindenkit, ha lehet inkább építőbb kommenteket küldjetek.

2016. júl. 18. 14:07
 1/10 Noren1989 ***** válasza:

Én hagynám ezt a kapcsolatot, míg nem teszem helyre magamban a dolgokat.

Ne várd mástól, hogy téged építsen.


26/F

2016. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem azt várom mástól, hogy engem "felépítsen", hanem... én csak boldog szeretnék lenni, valakit pedig szintén boldoggá tenni. Minden jól megy egy darabig, aztán jön egy vágás pl. kapok egy infót hogy épp milyen új barátságra tett szert, meg kivel lett jóba és végem, előjön a totális féltékenységem. Tudom, hogy becsülnöm kellene, hogy elmesél nekem sok mindent és hogy valszeg alaptalan a féltékenységem, de elképzelem azt, hogy mi van, ha ok leküzdöm magamban ezt az érzést, megbízok benne, és egy nap bebizonyosul hogy még is félreismertem és a szokásos női szokásokat erősíti... és attól félek ha benne is csalódok, akkor totál haza lesz vágva bennem minden ami a női nemmel kapcsolatos szép dolgok. Mert imádom őket, de megbízni már nagyon nehezen tudok bármelyikben is.
2016. júl. 18. 14:16
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
82%

Ahogy leírod, neked egy kapcsolat létszükséglet. Én is féltékenykedtem a barátnőmre, nem is véletlenből...


Viszont, hogy ennyire építkezel rájuk, az nem sugallja a férfias viselkedést.

2016. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretném eldobni a kapcsolatot. Egyáltalán nem. Mert hozzám nagyon nagyon passzoló nőt sikerült kifognom és egyelőre túl szép minden hogy igaz legyen. Te mit tennél a helyemben?
2016. júl. 18. 14:21
 5/10 Noren1989 ***** válasza:

Elfogad a nőci így, ahogy vagy?


Ha igen, akkor próbálnám a dolog jó oldalát nézni. Ha nem, akkor pedig elgondolkoznék, hogy változni akarok-e érte.

2016. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nos először is egy hatalmas nagy általánosítás az mit művelsz, egy normális nőnek nem létszükséglet az párkapcsolata legyen, sőt a leírásod alapján itt inkább te vagy az aki kapcsolatfüggő amitől az egész gyanúsítás még viccesebb lesz. De bezzeg ha a nők jönnének az általánosítással, hogy ők félnek a férfi ösztönöktől, megcsalástól, szexmániától, uralkodástól akkor felháborodnál, hogy háát a férfiak nem is olyanok.

Szerintem magadat kéne kezeltetni mondjuk egy pszichológussal.

2016. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Felesleges görcsölnöd. Ha valaki meg akar csalni, akkor is megfog, ha foggal körömmel küzdesz ellene. Tanuld meg elengedni magad, építeni a kapcsolatodat, mert a folytonos aggódással csak rombolsz.

A kapcsolatfüggőséget már korábban is említették, így azt nem ismételném el. Kicsit legyél önállóbb, és a kapcsolatod legyen része a boldogságodnak, ne az egyedüli oka.

2016. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Jól teszed, a nőkben nem is szabad soha megbízni. Addig vannak veled, amíg az érdekeik úgy kívánják, de amint akad egy jobb lehetőség, le leszel pattintva.
2016. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, igazi ösztönlények, akiknek mindig az elérhető legjobb kell.
2023. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Not shure. :)
nov. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!