Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fél évi játék, ilyen könnyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél évi játék, ilyen könnyen vége?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdésem is már a fiúról szólt, akin már azóta 2 hónapja próbálok túllépni.:)


Az előzmények:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcso..


A kérdés kiírását követően még egyszer találkoztunk, majd egy tábort is együtt töltöttünk. A táborban többször együtt aludtunk. Mindig szorosan ölelt, és legtöbbször a tipikus kiskifli-nagykifli, vagy 'hínár' alváspózban aludtunk. És ennyi. És ez számomra azért furcsa, és nem értem, hogy ezek után, hogy ennyit beszéltünk, és ilyen rendszerességgel, hogy lehet, hogy együtt alszunk, de csókolózni meg nem csókolóztunk.

Mindegy. Viszont a tábor után is napi rendszerességgel felhívott, és ugyanúgy rengeteget beszéltünk, de már nem találkoztunk. Viszont én ezt már meguntam, hogy már majdnem fél éve, hogy ez megy, de nem történik semmi komolyabb. Nem tudtam eldönteni ezek után sem, hogy mit szeretne.

Egyik este nagy nehezen, barátnőim győzködésével írtam egy hosszú üzenetet (Aki szeretné, annak szívesen elküldöm privát üzenetben), amiben megmondtam, hogyha barátságként tekint erre a dologra, ami kettőnk között van, akkor rendben van, viszont ha többet gondol, akkor beszéljük meg, mert én nem tudok kiigazodni rajta.

És felhívott, és megbeszéltük. Azt mondta, kedvel, talán túlságosan is, és egyértelműen többet érez, mint barátság, viszont kevesebbet, mint barátnő. Érez valami hiányosságot, ami miatt nem tud többet lépni.

Viszont megbeszéltük, hogy barátok maradunk, és legkésőbb az én szülinapomon találkozunk, és odaadjuk egymásnak az ajándékokat. És mondta azt is, hogy örül, hogy ezt meg tudtuk így, mindenféle kínos 'érzet' nélkül beszélni. Innentől kb. hetente beszéltünk, majd kéthetente, majd egyre ritkábban...

Kétszer írt a 'nagy megbeszélés' után azt hiszem, és kétszer hívott, amiből egyet nem vettem fel, mert nem voltam telefonközelben, és már csak késő este láttam, így SMS-ben írtam neki, hogy ne haragudjon. Szülinapomkor írásban felköszöntött, ami őszintén szólva rosszul esett, mert úgy éreztem, hogy a korábban napi rendszerességű hívások után beleférne, hogy ne írásban köszöntsön fel. És nem hozta fel a találkozót sem. Én pedig nem fogom, mert ő vetette fel, hogy mikor legyen, aztán mikor aktuális lenne, nem kap az alkalmon. Mindegy. És azóta semmi. Eltűnt. Én, aki úgymond 'elég fontos' voltam neki, ilyen gyorsan jelentéktelenné váltam. És nem tudok rájönni, hogy miért vesztegetett az idejéből rám majdnem fél évet, hogy aztán amikor megkérem, hogy ennyi idő után döntse el, mit szeretne, ilyen könnyen feladja, és kihal ez az egész. Nem tudok rájönni.

Nem egy félénk kisfiúról van szó, elég határozott, erős egyéniség, aki időközben 18 éves lett.


Kérlek segítsetek, miért történhetett ez? Miért alakult így? Esetleg... lehet ebből még később valami?


Előre is nagyon szépen köszönöm, aki ezt a kisregényt elolvasta, és válaszol! :)

És kérlek írjatok a válaszhoz kort és nemet is!:)


16/lány



2016. nov. 1. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen visszautasítottad, barátja meg van elég ezek szerint, kapcsolatot meg nem akart. Szerintem ezen nicns mit ragozni, az emberek ilyenek. Fogsz tapasztalni rosszabbat is, sajnos.
2016. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de hogy érted, hogy visszautasítottam? Azzal, hogy megkértem, döntse el, mit szeretne? Vagy melyik részére érted? :)
2016. nov. 1. 20:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, arra. Az én értelmezésemben rövdire zártad azzal, hogy most vagy lépjetek előre vagy hátra, lehet pl., hogy bizonytalan volt még az érzéseiben, te meg nem akartad az időt húzni. Ő meg energiát nem akart abba tenni, hogy legyen bármi több vagy mert nem érzett még eleget vagy ki tudja. De ez a lány-barátság nagyon-nagyon kivételes esetben működik csak, szóval ha már többet nem akart, valahol érthető, hogy a barátságnak meg annyi.
2016. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt, hogy a barátság miért nem működik, azt még értem, azt viszont, hogy ilyen előzményekkel, ilyen könnyen lemond a lehetséges kapcsolatról, azt nem. Ha terve volt velem, miért húzta ennyi ideig, hogy utána elálljon tőle?


Próbálom az ő, vagy általánosságban a fiúk helyébe képzelni magam, és így megérteni. Viszont így kétféle variáció jut eszembe:


1. Tetszik a csaj, bírom, járjunk.

2. Nem tetszik, nem akarok tőle semmit, nem érdekel.


Vagy igen, vagy nem. És akkor vagyok én, aki meg valahol a kettő között van, aztán mégis a 'nem' felé sodródik egy üzenet után. Ezt se értem:D

2016. nov. 1. 21:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon feketén-fehéren nézed az egészet. A tetszés nem egyenlő a járással, majd ha nagyobb leszel, megérted. Nagyon sok árnyalata van annak a simán "bejön"től kezdve a vonzódáson át a nem tudom a barátságot megkülönöbztetni a tetszéstőlig.
2016. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazad van. :)

Köszönöm szépen a válaszod, viszont azt megkérdezhetem, hogy milyen nemű vagy?:)

2016. nov. 1. 21:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nő vagyok.
2016. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pedig pont tipikusan kisfiús a viselkedése egy normális férfi nem bánik így egy nővel :)
2016. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8-as Szerinted lehet ebből még később valami? :/
2016. nov. 18. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!